2733
2734

من این ماه توی اقدامم و الان یه هفته ای هست که روزای تخمک گذاریم شروع شده . ماه اولم هست اقدام میکنم . کارای دندونم رو قبل از اقدام انجام دادم و روکش هم درست کرد و فقط گفت میای بین مریض میزاری ولی دیروز که رفتم گفت باید بعد از روکش ازت عکس بگیریم برای بیمه . منم ترسیدم . زیر دلم گرفته و منقبض میشه . شک دارم باردار باشم یا نه . ولی شنیدم توی هفته اول و دوم مغز جنین تشکیل میشه . میترسم عکس مشکلی پیش بیاره . تازه گفت لباس بهت میدیم و اشعه اش ضعیفه . ولی باز میترسم . دکترم هم الان مطب نیست که بپرسم . کسی میدونه و میتونه جواب م رو بده . 

خدا جونم دو بار توی راه مادرشدن بردیم ولی قسمت نشد مزه مادر شدن رو بچشم .   این بار هر زمان و هر جور به صلاح خودته . فقط سالم باشه . آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله ضرر داره  باید صبر‌کنین ببینین اگه باردارید دیگه‌گرافی نگیرین تا انتهای بارداری

وای خدای من . خوب شد نرفتم پس . چون دیروز داشتند گولم میزدند که باید حتما بگیری و ضرر نداره و برای بیمه حتما میخوایم .برای بیمه و پول خودشون میخواستند بچم رو بلا سرش بیارن .   حالا نمیدونم باردارم یا نه ولی خب انجام ندادن 

خدا جونم دو بار توی راه مادرشدن بردیم ولی قسمت نشد مزه مادر شدن رو بچشم .   این بار هر زمان و هر جور به صلاح خودته . فقط سالم باشه . آمین
نه اصلا نريد من نمیدونستم باردارم رفتم و ترسیدم سقط کردم 

شما هم همون اوایل بارداری بودید ؟ من شاید اگه باردار باشم هقته دوم و سوم باشم .

2738
چون اولشه ضرر نداره

آخه میگن ضرر داره یا سقط میشه یا باردای پوچ میشه . ریسکش بالاست . صبر میکنم سر ماه پریود شدم و باردار نبودم میرم .

ببین در کل برای بچه اصلا اتفاقی نمیفته چون اگه قراره خدا نگهش داره نگه میداره

ولی میگن ضرر داره چون حتی اگر در اقدام باشی و تو دندون پزشکی اعلام کنی عکس نمیگیرن و دوز مایه بی حسی رو کمتر میزنن

نرو اصلا تو خود عکس برداری میگن اگ باردارید اطلاع بدید

دقیقا . منم میگم اگه مشکل نداشت نمیگفتند باردار ها عکس نگیرند . والاه . من قبل از اقدام به دندون پزشک گفتم برای قبل از بارداری میخوام و چیزی نمیشه دیگه و تموم شد گفت آره بعد دیروز اومده میگه برای بیمه و مدارک کاملش باید عکس بگیریم . منم نگرفتم 

ببین در کل برای بچه اصلا اتفاقی نمیفته چون اگه قراره خدا نگهش داره نگه میداره ولی میگن ضرر داره چون ...

دقیقا  . خودشون هم با شک میگفتند اول از چند نفر هی از هم میپرسیدند بعد برای تکمیل مدارک بیمشون داشتند مجبورم میکردند که گفتم نه .

2706