2733
2734
عنوان

رنگ چشم نوزاد تغيير ميكنه؟

1379 بازدید | 21 پست

چشماي پسرم مشكي نبست

سبز خيلي تيره س

ابروهاشم رنگيه

چشاي شوهرمم مشكي نيست

ميخاستم ببينم يك ماهشه ممكنه بعدا مشكي بشن؟

مامانم ميگه مشكي ميشه رنگ چشم نوزادا اولش رنگيه

درسته؟

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

بله تا ۶ماه خیلی تغییر رنگ صورت میگیره و تا ۲سالم امکان تعییر هست 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

رنگ چشم حداقل تا ۵ ماهگی تغییر میکنه. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
خانمی شما طبیعی یا سزارین؟؟خونریزیتون قطع شده؟؟من ۸۰روز زایمان کردم هنو خونریزی ام

من ٢٩روزه

خيلي كم شده ولي هنوز خيلي كم هست

سزارين بودم

شما چي؟

٨٠روز 😨كاش ي دكتر ميرفتي شنيدم بايد ٤٠روز باشه

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2706