2726

کیا دخترشون اینجور بوده؟؟

پسر خواهرشوهرم دو ماه ازش کوچکیتره ۲ تا در اورده😐

من شنیدم دخترا زرنگترن واسه همه چیز ولی دختر من انگار بر عکسه😂

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹

ببرش دکتر چک کن ببین کلسیمش پایین نباشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببرش دکتر چک کن ببین کلسیمش پایین نباشه

فردا میبرم چکاب کامل بده

ابجی دفترچه پسر داییش ک ۲ سالشه ببرم توش ازمایش براش بنویسن.قبول میکنن؟؟

نترس من نوه ای عمم بعد یک سالگی تازه شدوع کرد واس دندون در اوردن

پسر خودم تو ۱۰ ماهگی

پسر خواهر تو ۶ ماهگی

نترس بلاخره در میاره این نی نی های هم ک دیر درمیانا طفلکا سرشون سفته سخت درمیارن اذیت میشن

مامان2عدد شیطون بلام😍👬

دختر منم کلا تنبله پسر داییم هم سنشه ۸تا دندون داره و این فعلا ۵تا اون قدم برمیداره و وایمیسه ولی این نه

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
فردا میبرم چکاب کامل بده ابجی دفترچه پسر داییش ک ۲ سالشه ببرم توش ازمایش براش بنویسن.قبول میکنن؟ ...

اگر مسئول ازمایشگاه اشناباشه قبول میکنه وگرنه فکرنمیکنم قبول کنه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
نترس من نوه ای عمم بعد یک سالگی تازه شدوع کرد واس دندون در اوردن پسر خودم تو ۱۰ ماهگی پسر خواهر تو ...

پسر داداش خودمم دیر درشون اورده بود

ولی دخترا زودتر در میاوردن تو اطرافیان خودم

دختر منم کلا تنبله پسر داییم هم سنشه ۸تا دندون داره و این فعلا ۵تا اون قدم برمیداره و وایمیسه ولی ای ...

ادم میبینه همسنا بچه مون ی قدم جلوترن انگار ادم نگران میشه

2706