2737
2734

خیلی حالم بد 

دوس دارم خودکشی کنم

میخوام مرگم حتمی باشه نه اینکه فقط جای از بدنم بشکنه یا اسیب ببینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تویه طبقه ام بپری حله😒

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            
2738

داغون میشی ولی نمیمیری

قطع نخاع هم امکانش هست 

ما زِ فردا نگرانیم که فردا چه کنیم...زیر این بارِ گرانیم که جان را چه کنیم...روزگار، روزِ مرا پیش فروشی کرده...دل بیدارِ مرا پیرِ خَموشی کرده... memoliiiiii سابقم 

من پسر عموم از ۱۷۰ متر افتاد پایین فوت کردن😢😢

یکی از فامیلامون از طبقه ۶ افتاد زنده موند 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

نه احتمالا قطع نخاع بشی وبال گردن دیگران بشی

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
2706