2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بفرمایید 

ببینم چیزی از شیمی دبیرستان یهدم مونده

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2731
بپرس ترم سه شیمی محضم این ترمم مشروط شدم😁🙈

😂منم تا الان دو واحد افتادم

فک کنم یه دوواحد دیگم میوفتم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2738

اسی ناپدید شد /:

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
😂منم تا الان دو واحد افتادم فک کنم یه دوواحد دیگم میوفتم

ایشالا که نیوفتی چون خیلی عقب میمونی

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

۱ گاز طبیعی به چه گازی میگن؟

۲ ترکیبات گاز شهری؟

۳ آیا گاز شهری هلیم داره؟

۴ کدام گاز علت بالا رفتن بادکنک هنگام باد کردن با گاز شهریه؟

۵ گاز هلیم را از چه منابعی استخراج میکنن؟

۱ گاز طبیعی به چه گازی میگن؟ ۲ ترکیبات گاز شهری؟ ۳ آیا گاز شهری هلیم داره؟ ۴ کدام گاز علت بالا رف ...

اینا تو شیمی دبیرستان اومده؟؟😨

شیمی کدوم پایه؟

۱ گاز طبیعی به چه گازی میگن؟ ۲ ترکیبا گاز شهری؟ ۳ آیا گاز شهری هلیم داره؟ ۴ کدام گاز علت بالا رفت ...

من فقط میدونم گاز شهری همون متان و اتان

گاز مایع همون پروپان و بوتان

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈
۱ گاز طبیعی به چه گازی میگن؟ ۲ ترکیبات گاز شهری؟ ۳ آیا گاز شهری هلیم داره؟ ۴ کدام گاز علت بالا رف ...

همه اینا رو راحت ت گوگلینگ میتونی پیدا کنی. فارسی سرچ نکن انگلیسی سرچ کن بهترین جواب تو لینک اول یا دومه

همه ی ما...فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم که جهان را بی جهت،یک جور عجیبی جدی گرفته ایم
2706