2733
2734
عنوان

خانومایی ک تو آشپزی حرفه ای و کدبانوهستین❤

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 124 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام برای ۳۰ نفر درست کنم  ۶ تا اضافه میریزم

خب بچه ها زیاد نمیخورن همون اندازه بذار 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2731

مرغ رو ک حتما باید ۴ تیکه کنم.

برای ۳۰ نفر چن تا مرغ لازمه؟

چن کیلو پیاز؟؟

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
خواهش . به ازای هر پنج نفر دقیقا یک کیلو برنج لازمه عزیزم. من خودم همیشه وقتی دعوت میکنم مهمونام به ...

اوح چه خبره زیاده که

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
خب بچه ها زیاد نمیخورن همون اندازه بذار 

میدونم.

ولی خب شاید فرداش مادر شوهرم و جاریم اینا بیان باز.

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
خواهش . به ازای هر پنج نفر دقیقا یک کیلو برنج لازمه عزیزم. من خودم همیشه وقتی دعوت میکنم مهمونام به ...

برنج چی؟

هندی

پاکستانی یا ایرانی

2738
مرغ رو ک حتما باید ۴ تیکه کنم. برای ۳۰ نفر چن تا مرغ لازمه؟ چن کیلو پیاز؟؟

بالا دستورش گذاشتم عزیزم !!!!! 7 تا مرغ که چهارتیکه کنی میشه 28 تا دیگه گلم. دو کیلو کافیه مگه میخوای چیکار کنی گلم

خدایا هزار مرتبه شکرت   
من اندازه ۳۵ نفرم مرغ پختم اندازه پیازومونده دیگه بعضیاخیلی زیادمیریزن ۲یا۳تابزرگ کافیه

پیاز داخل قابلمه اول بندازی دو تا بزرگشو انتخاب کن از وسط نصف کن تا با مرغ ها بجوشه!!

بعد که خواستی رنده کنی چهار تا رو رنده کن

خدایا هزار مرتبه شکرت   

ولی قرمه سبزی و مرغ جالب نمیشه

بالا دستورش گذاشتم عزیزم !!!!! 7 تا مرغ که چهارتیکه کنی میشه 28 تا دیگه گلم. دو کیلو کافیه مگه میخوا ...

۷ تا مرغ کافیه؟

کم نیاد ابروم بره.

اخه خونواده همسرم هستن و مادر شوهره خواهر شوهرمم هست

۷ تا مرغ کافیه؟ کم نیاد ابروم بره. اخه خونواده همسرم هستن و مادر شوهره خواهر شوهرمم هست

عزیز دلم وقتی مرغ چهارتیکه درست میکنی برای هر نفر یه تیکه میزاری دیگه. 

7 تا مرغ برای 28 نفر اندازست

خدایا هزار مرتبه شکرت   
ولی قرمه سبزی و مرغ جالب نمیشه

نگو توروخدا

خیلی بدغذان

فقط چن تا غذا رو ریشتر نمیخورن.

خورشت کرفس و قیمه و قرمه و مرغ و کتلت میخورن فقط

اوملت و کوکو

2706