2733
2734
عنوان

یعنی هر بچه ای که دیر راه بیوفته آی کیوش پایینه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 56 پست

من حامله بودم شکمم کوچک بود گفتن بچه رشد نکرده و کلی ترسوندنم..بعد دیدن ضربان داره گفتن خیلی زیزع،،،خلاصه انقد ترسیدم همون شب اورژانسی سونو دادم ،،بچمم دنیا اومد ماشاالله ۳/۵بیشتر بود

من منم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند ماهگی برگشت؟من نی نی ام چهارماهشه اما هنوز غلط نمیزنه

سه و نیم ماهگی برمیگشت بعد رفلاکسش که عود کرد اینقدر بیقرار بود همش تو بغل بود یادش رفت بعدش فکر کنم چهارنیم یا نهایتا ۵ ماهگی دوباره یاد گرفت دمر بشه

خدایا شکرت

دختر من 11 ماهگی بدون کمک نشست

از 9 ماهگی دستش ب مبل می گرفت راه میرفت

ولی دقیقه سه روز مونده بود به 15 ماهگی راه رفت

من ب جرات میگم دختر من خیلی خیلی باهوش حتی از همین هاش بیشتر میفهمه و میدونه

نظر من تنها هم نیستا.هرجا میرم همه میگن

2738

اصلا جای نگرانی نیس عزیزم گریه نکن

خود من مامانم تعریف میکرد میگفت تا 3سالگی درست نمیتونستم راه برم. نگو پس عضلات پام ضعیف بوده. اصلنم ربطی به هوش و اینا نداره 

شما سعی من بهش پاچه و پای مرغ بدی بخوره مخصوصا آبشو. عضلاتش قوی بشه خودش کمک کم راه میفته 

غلط کرد هرکی این حرفو زده،گوه خورد دختر من ۲۱ماهشه نمیتونه راه بره با دستمون و همه چی راه میره اما ...

چ جالب دختر منم یکسالو هفت ماهگی راه رفت،کسیو ندیده بودم دیرتر از بچم راه افتاده باشه.عزیزم شبا حتما پاهاشو زانوهاشو با روغنی چیزی چرب کن تا قوت بگیره،من تا چرب کردم یکی دو هفته بعدش راه افتاد

❤❤❤

برادرزادم شیش ماهش بوده ماشالله تپل مپل،زنداداشم بردش قد و وزن،برگشتن گفتن بهش رژیم بده لاغر بشه

بچه ۶ ماهه رژیم چه میدونه چیه،،زنداداشم اصلا به حرفشون اهمیت نداد،بچه خودش به مرور و بابت رشد لاغر شد

تین بهداشتیا گاهی وقتا شیرین میزنن

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢
تورو خدا واقعیتو بگین نمیخولم الکی خودمو گول بزنم میگم نکنه دکتر خودش زیادی بیخیاله

واا چراانقدرحساسی من بچه هام 15ماهگی راه رفتن هوششونم خیلی خوبه اگه تا18ماهگی راه نیوفتادببرش دکتر

2706