2737
2739
عنوان

چطوری با ۱۰۰ میلیون تهران خونه بخریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1929 بازدید | 122 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با ۱۰۰ میلیون ملک ارزنده ک توش بتونی زندگی کنی نمیتونی بخری جاهای دور افتاده مثل ملارد سر اسیاب اینا شاید بشه پولو ۴۰ شما ۴۰ همسرتون بخوابونید بانک مسکن وام خونه اولیا میدن یه ساله باسود ۸ درصد ۱۶۰ میلیون به اضافه ۸۰ میلیون خودتون میدن یه مقدارم جور کنید اندیشه اینا شاید بشه

2728
نمیتونید وام بگیرید؟  ما چند سال پیش سال 90 فک کنم توی شهرستان یه منطقه پایین خونه خریدیم 50 م ...

ماهی ۶تومن قسط داریم وام زورمون نمیرسه

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
پرند فقط میشه که اونم خیلی جای دلگیریه

خوبه که باز میشه پرند با ۱۰۰ میلیونخونه خرید  مسکن مهر شهر ما زیر ۳۰۰ نیس خواهرمنم طلاها و سکه هاشو گذاشت بانک وام بگیره بخره  خونه رفت بالا فقط ضرر کرد  دیگه نمی تونه حتی وامم بگیره 😔😔😔😔

2738
با ۱۰۰ میلیون ملک ارزنده ک توش بتونی زندگی کنی نمیتونی بخری جاهای دور افتاده مثل ملارد سر اسیاب اینا ...

چند ساله باید برگردوند ماهی چقدره قسطش شما گرفتید

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
خوبه که باز میشه پرند با ۱۰۰ میلیونخونه خرید  مسکن مهر شهر ما زیر ۳۰۰ نیس خواهرمنم طلاها و سکه ...

کجایید مگه

ماهم دوسه سال پیش به خیال خودمون گفتیم سه سال دیگه با100تومن خونه میخریم الان باپولمون اجاره کردیم یه چیزییم روش گذاشتیم تاسه سال دیگه فکرکنم بایدتو چادرزندگی کنیم😔

2706