1676
1605
عنوان

چطوری با ۱۰۰ میلیون تهران خونه بخریم

1574 بازدید | 122 پست

بچه ها چطوری میتونیم خونه بخریم برام معضل شده نمیتونم امید داشته باشم راضی ام به یه خونه ی ۵۰ متری ولی با ۱۰۰ میلیون کجا میشه خونه خرید😖

اماااان از دخالت      

با این وضع وگرونی مگه میشه خونه خرید

دنیاهستم **بگوخب***اخلاقم گنده  به خودم مربوطه  غرورم از حد گذشته به خودم مربوطه تمام زندگیم خودخواهانه ست زندگی خودمه از عده ای متنفر شدم به خودم مربوطه دوس دارم تنها باشم حس خودمه دوباره عاشق شدم دله خودمه نگاهم به نگاه اون دوخته ست چشمای خودمه از روابطه فامیلیه الکی خوشم نمیاد سلیقه ی خودمه صدای خنده هام از حد عادی بلندتره خوش حالی خودمه با یه تلنگری به هق هق میفتم درد خودمه عده ای را به فراموشی سپردم حافظه ی خودمه دلم میخواد این جوری باشم مجبورم به تحمل من نیستید راحتم بذارید  زندگیه خودمه شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیرشخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره که تو کی باشی       

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

شوخی میکنی

۱۰۰ میلیون اجاره هم نمیشه پیدا کرد😐

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
نیست اصلا

خدا بزرگه

دنیاهستم **بگوخب***اخلاقم گنده  به خودم مربوطه  غرورم از حد گذشته به خودم مربوطه تمام زندگیم خودخواهانه ست زندگی خودمه از عده ای متنفر شدم به خودم مربوطه دوس دارم تنها باشم حس خودمه دوباره عاشق شدم دله خودمه نگاهم به نگاه اون دوخته ست چشمای خودمه از روابطه فامیلیه الکی خوشم نمیاد سلیقه ی خودمه صدای خنده هام از حد عادی بلندتره خوش حالی خودمه با یه تلنگری به هق هق میفتم درد خودمه عده ای را به فراموشی سپردم حافظه ی خودمه دلم میخواد این جوری باشم مجبورم به تحمل من نیستید راحتم بذارید  زندگیه خودمه شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیرشخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره که تو کی باشی       
1668

نمیتونید وام بگیرید؟ 

ما چند سال پیش سال 90 فک کنم توی شهرستان یه منطقه پایین خونه خریدیم 50 میلیون. 

روزی هزار بار خداروشکر میکنم که حرف بقیه اعتنا نکردم و خریدم

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خوشبختم چون مادرم  

با ۱۰۰ میلیون ملک ارزنده ک توش بتونی زندگی کنی نمیتونی بخری جاهای دور افتاده مثل ملارد سر اسیاب اینا شاید بشه پولو ۴۰ شما ۴۰ همسرتون بخوابونید بانک مسکن وام خونه اولیا میدن یه ساله باسود ۸ درصد ۱۶۰ میلیون به اضافه ۸۰ میلیون خودتون میدن یه مقدارم جور کنید اندیشه اینا شاید بشه

1651