1874
1959

خود دکترت باید معاینت کنه، من تو بارداریهام دکترم هفته 36 یه معاینه ی تحریکی می‌کرد ک دیگه تا 38 هفته ب دنیا بیاد بچه

خدایا خودت سه تا جوجه هامو باباشونو واسم نگه دار💕💕💕❤❤❤

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

پیاده روی زیاد.کار خونه زیاد بکن.رابطه با شوهر داشته باش.تحرکت رو زیاد کن

خدایا دوست دارم.قسمت میدم حافظ عزیزانم باش.خودت میدونی که چقدر وبه حالشون. میسوزم.خدایا انقدر بهم سعادت بده تا بتونم کمک حالشون باشم.الهی آمین
1983

بذار بچه رشدشو بکنه تو که این همه صبر کردی دو یا یک هفته ام روش ، بڋار هروقت وقتشه بیاد ،عجله کار شیطانه، منم باردارم و ۳۵هفتمه و خیلی خسته ام ولی دوس دارم ۳۸تموم بشه حداقل بعد بیاد

خود دکترت باید معاینت کنه، من تو بارداریهام دکترم هفته 36 یه معاینه ی تحریکی می‌کرد ک دیگه تا 38 هفت ...

چه جور مفایینه ای هست؟؟میشه به منم بگی؟؟

بابا جونم کورد🥰مامانم ترک🥰منم مخلوط 🤣
1984

شما تو این سردی زمستون حوصله ندارین...‌

من ک تو تابسون مرداد ماه ۴۱ هفته شدم تابستون ۹۵ اوووونم اسپیلتم نداشتم اووون موقع.... آخرم با سزارین درش آوردن والله

دعا کنید زودتر خونه ام ساخته بشه برم توش...آمین
چه جور مفایینه ای هست؟؟میشه به منم بگی؟؟

دکتر با دست یه معاینه میکنه ک تو اون با انگشت یه سری پرده ها و لایه هایی ک روی ورودی دهانه رحم و سر جنینه رو کنار میزنه و بدنتو میندازه تو فاز زایمان

8

🙁 من دو روز از تاریخ گذشته ولی هنوز نیومده ،واقعا نمیدونم چی کار کنم ،همه کاری هم کردم 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷
دکتر با دست یه معاینه میکنه ک تو اون با انگشت یه سری پرده ها و لایه هایی ک روی ورودی دهانه رحم و سر ...

واای خدا .درد داره؟؟

طیبعی بودید شما؟ من سزارین دوم هستم آیا منم معاینه میکنع؟؟؟؟

بله من طبیعی بودم، نه سزارین احتیاجی ب این معاینه نداره، این برای افتادن تو فازه زایمانیه

خود دکترت باید معاینت کنه، من تو بارداریهام دکترم هفته 36 یه معاینه ی تحریکی می‌کرد ک دیگه تا 38 هفت ...

۳۸ هفته به دنیا میومد بعد معاینه؟؟

1718