2733
2734
عنوان

دخترم وابستم شده شدید

268 بازدید | 23 پست

سلام 

دخترم ۶ماهشه ازکنارش نمیتونم جم بخورم گریه میکنه 

مثلابغل باباشه من دارم ظرف میشورم منونگاه میکنه گریه میکنه 

خلاصه دوست داره ۲۴ساعت کنارش باشم پانشم یه چایی بیارم چیکارکنم یه مقداروابسته باباش هم باشه؟

اصلادست باباش واینمیسته 

مثلابدم برم یه دوش بگیرم صدای گریش میادکلافم میکنه 

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بمرور درست میشه دختر اقوام ماهم خیلی وابسته بود و بغل کسی نمیرفت هیچ همیشه دستش توی یقه ی مانانش بود ...

بچه خواهر منو میگی فک کنم 😀😀

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
وای خداااااا..خوش بحالت..😢😢😢..دلم نینی خواست..الان شدید حسودیم شده😢😢😢

ان شاءالله هرچه زودترنی نی داربشین😍

بمرور درست میشه دختر اقوام ماهم خیلی وابسته بود و بغل کسی نمیرفت هیچ همیشه دستش توی یقه ی مانانش بود ...

ای کاش درست بشه اگه اینجوری پیش بره داغونم میکنه دوست داره مدام کنارش بشینم یابغلم باشه

خواهرزاده من متاسفانه همینجوره الان یه ساله شده ولی بدتر شده مادرش دیگه عاصی شده نمیتونه بره دسشویی

وااای خیلی سخته اینجوری 

2738

منم دخترم اینطوری بود خودمم تنها بودم واییی یعنی یه وضعی بود میرفتم دسشویی تا سر حد مرگ گریه میکرد بعد کم اوردم یه مدت زیاد محلش ندادم + کلی دردسر دیگه ولی بالاخره خوب شد

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
منم دخترم اینطوری بود خودمم تنها بودم واییی یعنی یه وضعی بود میرفتم دسشویی تا سر حد مرگ گریه میکرد ب ...

عین من دلمم میسوزه براشون😢

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
ای کاش درست بشه اگه اینجوری پیش بره داغونم میکنه دوست داره مدام کنارش بشینم یابغلم باشه

من از همون موقه ک بچم دو سه ماهه بود...میزاشتمش پیش مامانمو میرفتم بیرون..هر روز هروز...واسه همین الان ک چهارسالو نیمه س...انقد واسش عادی شده ک جلوش آماده میشم میرم بیرون فقط باهام خدافظی میکنه قربونش برم

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
منم دخترم اینطوری بود خودمم تنها بودم واییی یعنی یه وضعی بود میرفتم دسشویی تا سر حد مرگ گریه میکرد ب ...

منم تنهام هیشکی کمک حالم نیست بعضی وقتاخیلی خسته میشم کم میارم غرمیزنم به بنده خداشوهرم زورم به اون میرسه فک کن ازساعت ۱۱صب تا۱۱شب درگیرخونه وبچه هستم یه ذره استراحت ندارم دست شوهرمم اصلانمیمونه 

2706