2726

یه مشاور خوب میخوام برای مسائل خانوادگی و زندگی مشترک که برم ازش کمک بگیرم و باهاش صحبت کنم. توی تهران. هر جاش هم که باشه فرقی نمیکنه ماشین دارم راحت میرم فقط می‌خوام کاربلد و حرفه ای باشه. اگر میشناسید معرفی کنید ممنون میشم واقعا واجب و ضروریه

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

پیش مشاور های زیادی رفتم اما کتاب بیشتر به دردم خرد

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
پیش مشاور های زیادی رفتم اما کتاب بیشتر به دردم خرد

من مشکلم جوری نیس که با کتاب حل بشه

مشاوره‌هایی که رفتی کدوم شون از همه عالی تر بود؟ معرفی کنید لطفاً

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مشکلم جوری نیس که با کتاب حل بشه مشاوره‌هایی که رفتی کدوم شون از همه عالی تر بود؟ معرفی کنید لطف ...

یه خانم دکتر بود به اسم خانم صابر اینم شمارشه منشیشه

V+98 919 574 0487

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
2728
یه خانم دکتر بود به اسم خانم صابر اینم شمارشه منشیشه V+98 919 574 0487

ممنون. یه مرکز معتبر می‌خوام

ممنون. یه مرکز معتبر می‌خوام

نسبتا بهتر از جاهای معروفی که رفتم بود حالا اسم نمیارم ولی عملا بعضیاشون فقط دنبال پول بودن

نسبتا بهتر از جاهای معروفی که رفتم بود حالا اسم نمیارم ولی عملا بعضیاشون فقط دنبال پول بودن

آره منم نمی‌خوام اینجوری باشه 

می‌خوام واقعا خیرخواه باشن

انشالله مشکلت زود حل بشه برات دعا میکنم

انشالله مشکلت زود حل بشه برات دعا میکنم

مرسی عزیزم لطف میکنی

آره واقعا به دعا احتیاج دارم

دکتر قربانی عااااالیه 

کجاست؟ آدرس و تلفنش یا پیجشو بهم بده ممنون