2726
با اجازه مدیر خودم نوشتم نظر بدید
جمکران امروز روم
ذکر به لب من اورم 
خواهان حاجتم
یاصاحب الزمان درصد بیکاران 
میرسد به اسمان
پینه بسته پاها 
بس که گشته کوچه ها 
مادرم دیگر نگرد
کی به من زن میدهد
ا؟ چه جالب و البته متاسفانه.  اما من شخصیت غمناز توی فیلم رو دوست داشتم وبراش خیلی غصه خوردم،خ ...

آره واقعا.این بازیگرش فرشته صدر عرفاییه.من عاشقشم.

تو فیلم کافه ترانزیتم عالیه

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شهاب ب خواست عبدالمالک رفته. بزن آپارات مادر شهاب و فازه واقعیت میگه تو فیلم همه چی واقعی نبوده&nbs ...

نه من دل نگاه کردن ندارم ،خب بخواست عبدالمالک رفت دیگه،گفت اینارو بگی دیپه میزارم برید و نمیکشیم ،که اونم اونطوری شد 

دومی چه ربطی به تروریست داشت

کیا سر به فرمان سردمدارای تروریست می سپرنو می رن دنبال کشتن مردم و خودشون؟ جوونایی که دنبال قاچاق و درآوردن پول و پیدا کردن شغل قاطی این گروه ها شدن و به مرور با عقاید دینی کم کم نسبت به کشورشون و جامعه شون تغییر موضع دادن. 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
2728
آره واقعا.این بازیگرش فرشته صدر عرفاییه.من عاشقشم. تو فیلم کافه ترانزیتم عالیه

وای من کافه ترانزیت رو واقعا دوست داشتم. یه عاشقانه ی اجتماعی آروم. و البته تلخ

اخطار

خانوماي محترم اونايي كه باردارن از تماشاي اين فيلم منصرف شن. 

ديدنش به حال بد بعدش نميارزه

همسر من سه روز حالش بد بود

همه موجودات رو دوس داشته باشيد تا خدا دوستون داشته باشه
در واقعیت آخی غمناز نیست. سرگذشت بچه‌ها ببین تو برنامه حالا خورشید بزن آپارات داره  یکی از دخ ...

عزیزم. من دنبال سرگذشت اونا و واقعیتشون نیستم ..

شخصیت غم ناز تو فیلم رو گفتم... دوست داشتنی بود ....

وای من کافه ترانزیت رو واقعا دوست داشتم. یه عاشقانه ی اجتماعی آروم. و البته تلخ

من سالها تنها فیلم ایرانی بود که سی دیشو خریده بودم و هی میدیدمش😍😍😍

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

بچها... من تو فیلمو دیدمش... انگار خیلی جاهاش سانسور شده بود ک تو اهنگ چاوشی ک از pmc پخش میشه قسمتای سانسور شده اشو نشون میده... مثلا تو فیلم غمناز دو نفرو خاک میکنه و غسل میده تو خونه نصف شب. این دونفر کی بودن؟ 

اخطار خانوماي محترم اونايي كه باردارن از تماشاي اين فيلم منصرف شن.  ديدنش به حال بد بعدش نميا ...

بله،این فیلم صحنه های نامناسب داره. ممنون که گفتید. 

عزیزم. من دنبال سرگذشت اونا و واقعیتشون نیستم .. شخصیت غم ناز تو فیلم رو گفتم... دوست داشتنی بود .. ...

منم همینطور بچه ها،شخصیت غمناز قصه رو گفتم که پسندیدم. و گر نه در مورد واقعیت واقعا نمیشه نظر داد. 

البته شخصیت غمناز تحریف نویسنده بوده ها و گرنه مادر واقعی ریگی خودش بد بوده 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2706