2737
2734

اول: 

من خودم به شخصیت غمناز خانم،علاقه مند شدم، یه زن ،یه مادر یه کسی که خدا و انصاف سرش میشه حتی اگه نتیجه اش بشه خطا کار دونستن بچه اش!

دوم، اینکه ریشه ی همه ی بدبختی ها توی بیکاریه، اگه مسیولا یه کم همت می کرده بودند! و شهرها رو آباد می کردن ، فرصت شغلی فراهم می کردن،جوونا،ناراضی و پرانرژی و جویای شغل وارد یه همچین مسیرهایی نمی شدن،اولش با نیاز اقتصادی و بعد فراتر و خطرناک تر، با توهم در باورهای دینی. 

چقدر آدم دلش می‌گیره. چطور می‌خوان اون دنیا جواب عمرها و جوونی هایی رو بدن که در تباه شدنشون، شریک بودن. 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اما مادر فائزه تو مصاحبه ش میگفت غمناز اصلا زن خوبی نبوده که تو فیلم نشون میدن.میگفت غمناز عبدالحمید رو از زیر قرآن رد کرده که بره فائزه رو بکشه

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
2738
آخی... غمناز😢😢😢

در واقعیت آخی غمناز نیست. سرگذشت بچه‌ها ببین تو برنامه حالا خورشید

بزن آپارات داره 

یکی از دخترا دو قلو ب زور تو سن 13 عروس کرد و تا چند سال پیش بچها پاکستان بودن

بزن حتما ببین سرنوشت بچه‌ها ریگی یا فازه منصوری

برنامه تلویزیونی حالا خورشید

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
اما مادر فائزه تو مصاحبه ش میگفت غمناز اصلا زن خوبی نبوده که تو فیلم نشون میدن.میگفت غمناز عبدالحمید ...

ا؟ چه جالب و البته متاسفانه. 

اما من شخصیت غمناز توی فیلم رو دوست داشتم وبراش خیلی غصه خوردم،خیلی سخته اولادت خطاکار باشه و تو بدونی خطاکاره. 

در واقعیت آخی غمناز نیست. سرگذشت بچه‌ها ببین تو برنامه حالا خورشید بزن آپارات داره  یکی از دخ ...

چه خوب،حتما می بینم،برام خیلی جالب بود ببینمبچه ها چی شدن. 

من نگاه کردم ،اخرش خیلی گریه کردم وقتی فایزه فهمید برادرش نرده خیلی ناراحت شدن ،و برادر فایزه چقدر ا ...

شهاب ب خواست عبدالمالک رفته. بزن آپارات مادر شهاب و فازه واقعیت میگه

تو فیلم همه چی واقعی نبوده 

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2706