2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جز محالات علم شیمی و دارویی هستش که کسی با تونر جوش بزنه😐😐😐😐میگفتی شیرپاک کن ی چیزی ولی تونر ماهیتش مایع س ، آبه . ن چربه ن خشک. اصلاااااا خشک نمیکنه. حالا هربرندی که باشه. تنهاااااا چیزی که موقع خرید تونر باید بهش دقیق کنی اینه که فاقد الکل باشه.

دوستان نمیدونم چجور دارن راهنماییت میکنن😐😐😐😐

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏

ن جوش با تونر رفع میشه

نه با تونر جوش میزنی

میدونی کاربرد تونر چیه؟؟؟؟؟نکنه با شیرپاک کن اشتباه گرفتی عزیزم؟ چون من خودم با شیرپاک کن جوش میزنم

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏
2728
جز محالات علم شیمی و دارویی هستش که کسی با تونر جوش بزنه😐😐😐😐میگفتی شیرپاک کن ی چیزی ولی تونر ماه ...

نه میخوام با تونر زدن جوش نزنم چون تونر نمیزنم اولین باره میخوام بخرم شنیدم عمق پوست پاکسازی میکنه منی که زیاد کرم پودر میزنم برام لازمه چون صورتم بجز جوشا سر سیاه بینی که زود زود پر میشه با ارایش زیاد ...با اسکراب کمی پاک میشن راصیم اما صورتم کومدون میزنه که بخاطر اون نمیدونم راه درمانش چیه کرم پودرم نمیتونم حذف کنم روزانه چهار پنج ساعت رو پوستمه !

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
ن جوش با تونر رفع میشه نه با تونر جوش میزنی میدونی کاربرد تونر چیه؟؟؟؟؟نکنه با شیرپاک کن اشتباه گر ...

من یچیز میخوام این کومدون ها پوستیمو که بعضیاش که تو گونه در میاد و میشه فشار داد خالی بشه بدون زخم شدن پوست اما یسریش انقد ریزه و سفته تو پوست دیده میشه برجشته نیستا زیر پوستی ولی دیده میشه پوست صاف دیده نمیشه میخوام با زدن تونر اونا خوب بشن بخاطر این دنبال یه تونر خفن بودم عزیزم الان نمیدونم تونر نوکس تو بازار هست یا نه چون تو دیجی موجود نبود شنیدم اون خوبه 

اره فكر كنم هست همه جا.ديجي كالا و اويرو هم دارن(محصولات آيوماشون اصله)

عزیزم شما از چه نطر از این تونر راضی هستین پیاما بالامو بخونین لطفا مشکل من با پوستم اوناس جوشام تک توک ولی بیشتر زیر پوستی ریز میزنم بعضیاش قرمز و برجسته میشن اونم کم ولی بیشتر کومدون پوستی دارم یا جوش ریز زیر پوستی نمیدونم زدن تونر فایده داره !پوست من زیاد چرب نیس دهیدراتس و بس بیشتر برا گرفتن چربی پوستم نمیخوام فقط در گیریم این جوشاس شما از چه نظر راضی هستین ؟ تونر نوکس داشتین ؟ یا گینو ؟نوکس الان پیدا میشه ؟

عزیزم شما از چه نطر از این تونر راضی هستین پیاما بالامو بخونین لطفا مشکل من با پوستم اوناس جوشام تک ...

سلام من الان استفاده نميكنم ديگه فقط آبرسانشو دارم ازش ٢ سال پيش اين مدل رو استفاده ميكردم كه جوش نميزدم اما جوش هاي روي پوستم زياد فرقي نكردن!!!!.پوستم هم خيلي چرب بود

سلام من الان استفاده نميكنم ديگه فقط آبرسانشو دارم ازش ٢ سال پيش اين مدل رو استفاده ميكردم كه جوش نم ...

بس رو جوشا صورتتون اثری نداشت 

قطعااااا تونر تی تری بادیشاپ

ولی یه چیزی بهت بگم. این محصولات رو اگه به صورت روتین استفاده کنی، خییییلی تاثیرش بیشتره.

یعنی با یه شوینده مناسب پوستت، صورتتو بشور، بعد تونر بزن و بعدم سرم پوست.

من با همین کار غول جوش رو بالاخره از بین بردم بعد از 3 سال مداوم جوش زدن.