2733
2734
عنوان

بدغذایی بچه 1تا 2سال

115 بازدید | 21 پست

سلام

دکتر پسرم میگه از شیر بگیرش

واقعا بگیرم خوب میشه!

اصلا غذا نمیخوره یا با بدبختی و ترفند باید بهش یزره بدم

کسی بوده بچه شو از شیر بگیره بدغذاییش خوب بشه!

خدایا میخوام صبور و خوشحال و خوشبین باشم... کمکم کن لطفا😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه بنظرم من بچه بعد غذا هیچ فرقی نمیکنه بگیری  انقد نمیخوره تا همون شیرو بدی

یعنی از شیر بگیرمش بازم غذا نمیخوره؟ الان شیر خودمو میخوره

اره عزیزم..دختر من ب شدت بد غذا بود...بهتر شده ..خودش میاد واسه غذا.....البته دکتر براش شربت راسیپ و ویتاگلوبین و آدزیر نوشت...خداروهزار مدتبه شکر بهتره الان..شک نکن بگیری بهتر میشه

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
نه بنظرم من بچه بعد غذا هیچ فرقی نمیکنه بگیری  انقد نمیخوره تا همون شیرو بدی

هر بچه ی طوره..معمولا اونا ک بدغذان بعد شیر گرفتنی بهتر میشن

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
2738
اره عزیزم..دختر من ب شدت بد غذا بود...بهتر شده ..خودش میاد واسه غذا.....البته دکتر براش شربت راسیپ و ...

آخه راسیپ و زینک و اینا اصلا روش تاثیر نداره. الان یه مدته فقط مولتی و آهنشو میدم. میترسم از شیر بگیرم فقط کشنگی بکشه. باز الان گاهی یه شیر میخوره

بچه منم فوق العاده بدغذا بود هزار تا دکتر بردم هیچکدوم نگفتن از شیر بگیر

نمیذاری گرسنش بشه

مادر مهربون طاقت بیار مطمئن باش از گرسنگی چیزیش نمیشه

لباس پوشیده بپوش بهونه ممه رو نگیره و صبر کن خوووب که گرسنش شد غذا بیار جلوش

غذات خوشمزه باشه با کمی دارچین یا کره پاستوریزه خوشمزه خوشمزه باشه فک کن واسه یه مهمون عزیزت میخوای یه غذای سالم و لذیذ بپزی

تنوع غذاییت رو ببر بالا

من روزی سه یا چهار نوع غذای متفاوت میدم

اوایل سختم بود الان فهمیدم چیکار کنم خدا رو شکر بهتر شده

منو لایک نکن لطفا دوست عزیز
بچه منم فوق العاده بدغذا بود هزار تا دکتر بردم هیچکدوم نگفتن از شیر بگیر نمیذاری گرسنش بشه مادر ...

عزیزم تو خونه بخاطر تنهایی بهونه میگیره و دائم میچسبه بهم مه مه میخواد. ندم بهش گریه میکنه. البته وقتی ام مهمونی یا بیرون هستیم و مه مه کمتر میخوره بازم خیلی به غذا اشتهایی نداره

2706