2733
2734

۳ماه پیش بخاطراینکه بارداربودم وشوهرم کتکم زدرفتم مهریمواجراگذاشتم وازش شکایت کردم وهمینطوردرخواست ممنوع الخروج دادم بعدیه مدت باپادرمیونی فامیل پس گرفتم شکایتوومتوقف کردم درخواست مهریه روحالابرای یه کاری سوپیشینه میخوادک گفتن ممنوع الخروجی بمن گفت رفع کن منم پیگیرشدم ولی همش تهدیدم کردوتوهین کردمنم چون زایمان کردم تازه وخونه پدرمم خانوادم فهمیدن پدرم زنگ زدب باباش وگفت چرااعصاب دخترموبهم میریزه ما ک پیگیرکارشیم سرهمین بحث شدومامانش ازپشت تلفن فحش دادب خانوادم خودشم پیام داده ک دخترتومیندازم زندان (بهم تهمت دزدی زده)۳تاسورپرایزدارم ک فردااولیشومیفهمید من ازهیچی نمیترسم چون بی گناهم ومیگم سربیگناه تاپای دارمیره ولی بالای دارنه من فقط از جدایی پسرم میترسم تمام زندگیمه تمام سختیارو بخاطرش تحمل کردم 😢تازه اومده ب زندگیم امیددادمن میمیرم بدون اون چیکارکنم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول اینکه تاهفت سالگی باشماست دوم ی نذری چیزی بکن بلکه زندگیت روبراه شد سوم بشین منطقی باشوهرت حرف بزن بخاطر پسرتون کوتاه بیایین

🌹👑خدای بی نظیرمن💛💚💜💙🧡❤💕غزل امام زمان(عج)....دلم هوای تو کرده،هوای آمدنت صدای پای تو آید،صدای آمدنت بهار با تو بیاید به خانه ی دل ماسری به خانه ما زن،صفای آمدنت هنوز مانده به یادم که مادرم میخواندزمان کودکی ام قصه های آمدنت حساب کردم و دیدم که با حساب خودم تمام عمر نشستم به پای آمدنت چقدر وعده ی وصل تو را به دل بدهم چقدر جمعه بخوانم دعای آمدنت نیامدی و دل من شکست ای مولاچه نذرها که نکردم برای آمدنت....🌹🌹🌹🍃@haj_rezaebrahimi
2731
پسر ۲سالگیه دختر ۷سالگی

قاندنش رو برداشتن

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2738

انشالله همچی درست میشه لعنت به بزرگترایی که بجای درست کردن خراب میکنن...اون مادرشوهرت اگر شعور داشت جمع میکرد موضوع رو

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
اول اینکه تاهفت سالگی باشماست دوم ی نذری چیزی بکن بلکه زندگیت روبراه شد سوم بشین منطقی باشوهرت حرف ب ...

نذرکردم دفعه پیش باهاش حرف میزنم ولی کو گوش شنوا اصلابراش مهم نیست

2706