2726

هر چی شما پول میارین همسرتون هم همونقدر میاره؟

هر چقدر شما کارای خونه رو میکنید ، همسرتون هم همونقدر انجام میده؟

و از شرایطتون راضی هستین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره کمک میکنه

غذا معمولا خودش میگیره از بیرون

درکل راضیم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2728

درامد همسرم خیلیی زیادتره..کارخونه هم بامنه‌‌.دوهفته یبار کارگر میاد..شامم نمیپذم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

درامد من کمتره از همسرم

بهم کمک میکنه خیلی تو جمع کردن ولی تو کارای اشپزخونه نه

هفته ای یه بار پنج ساعت یه خانوم میاد تمیز کاری اساسی انجام میده

اره راضیم خداروشکر

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
کاملا مساوی؟

حقوقمون ک چون با هم کار میکنیم با هم درمیاریم و بعدش هزینه های هرچیزی رو جدا میکنیم ازش

کار خونه ام تا جایی ک بشه هردو انجام میدیم ولی خب معمولا یکم کار خانوما بیشتره چون اکثر چیزا زنا بهتر انجام میدن ولی مشکلی نیس

درامد همسرم خیلیی زیادتره..کارخونه هم بامنه‌‌.دوهفته یبار کارگر میاد..شامم نمیپذم

همین که غذا نپزی خیلی خوبه غذا پختن یه طرف ظرف شستن و به هم  ریختگی آشپزخونه یک طرف

همین که غذا نپزی خیلی خوبه غذا پختن یه طرف ظرف شستن و به هم  ریختگی آشپزخونه یک طرف

فقط ناهار میپذم..شامم توعمرم نذاشتم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
حقوقمون ک چون با هم کار میکنیم با هم درمیاریم و بعدش هزینه های هرچیزی رو جدا میکنیم ازش کار خونه ام ...

یعنی نیستن زوجی که درامد هر کدوم و کارخونه کردن هر کدوم با هم کاملا برابر باشه؟

یعنی نیستن زوجی که درامد هر کدوم و کارخونه کردن هر کدوم با هم کاملا برابر باشه؟

درامد برابره ولی کار خونه هم شاید خیلیا برابر باشن ولی بنظرم هرکاریش کنی واسه زن بیشتره

البته من مشکلی ندارم چون ازونطرف سرکار دوندگی های شوهرم بیشتره

من حقوقم دوبرابر همسرمم ظرفهای شام با اونه ناهارم خونه نمیام جارو وکارهای ریز خونه وجمع وجور بامنه گوشت مرغ واینکارهام بادهمسرمم کارهای پسرمم بیشتر با منه برنامه ریزی مالی وکل حقوقام دست منه

2706