2737
2734
عنوان

خواستگار

219 بازدید | 12 پست

سلام دوستای گلم.به راهنمایی تون احتیاج دارم لطفا کمکم کنین..چندروز دیگه من به یه مراسمی دعوتم که قراره تواون مراسم یه خانومی بیاد ببینه که منو میپسنده یا نه..البته منو یه بار جایی دیده ولی از اونجایی که ادعای خانومه زیاده میخواد از یه خانواده خیلی پولدار دختر بگیره..خب حالا به نطرتون من اون روز چه رفتاری داشته باشم که به چشمش بیام ونظرش عوض شه؟؟یااینکه اگه دعای قرانی تجربه کردین واسه اینجور شرایط لطف کنین به منم بگین..لطفا دعام کنین پای ابروم در میونه پیش خانواده..🙏مرسی ازتون❤دعاکنین همه چی خوب پیش بره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🥴

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2728

رفتار خاصی نمیخاد بکنی😕

با میپسنده یا نمیپسنده دیگه😕دلشم بخاد باوووو☺

میشه برای حل مشکلاتم 5 تا صلوات مهمونم کنی؟💚     وزن شروع70 وزن جدید55  وزن هدف 50  قد157.#من_میتوانم💪💪
2738

اگه انقدر به خودت نگاه کالایی داری که منتظری یه نفر بیاد از پشت ویترین پسندت کنه بعد بخرتت

بقول خانومای اینجا ارایش کن، عطر بزن ...فلان فلان فلان  

من بودم پام پیش همچین ادمی نمیذاشتم اگرم میدیدمش کاملا رنگ امیزیش میکردم بفهمه دنیا دست کیه

انگار ابروش کشکه میگه ابروم میره فلان میشه

ولم کنا

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
هنوز اینجور خواستگاری ها منقرض نشده ☹

اینجوری زن نگیریا

بدبخت نکنی دختر مردمو😑

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین اول یه لباس با حجاب و شیک بپوش رنگ جلف اینا نپوش یه لباس سنگین و مناسب سنت البته ببین چه رنگ شالی بهت میاد اونو بنداز 

اونجا هم وارد شدی  باهمه ی اونایی که میشناسیی گرم احوال پرسی کن اونایی هم نمیشناسی از دور یه سرتکون بده  اگه خانومه اومد پیشت نشست ازش سوال نپرس هرچی پرسید کوتاه جواب بده  و وقتی حرف میزنه یه جوری بهش دقت کن که بفهمه حرفاش مهمه برات بعدم  گوشی اصلن دستت نگیر خلاصه سنگین رنگین برو بیا خیلی هم با دخترا شوخی نکن و بلند نخند