2726

دردمیکنه،یه جوری تیغ میکشه گاهی،نمیدونم یعنی کبدمه؟چیه😑به کسی ام نمیگم

به نظرتون ازعلاعم کبده چربه؟😐یاچیه

دکتربرم نع😐😥؟

من سه ساله این مشکلو دارم

البته درد قابل تحمله

آزمایش خون دادم مشخص نشد

یه مدته زده تو سرم پیگیری کنم

می ترسم سنگ صفرا باشه

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای منم دقیقا امروز چندین بار سمت راست سینم تیر کشید تا حالا اینطور نشده بودم 

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×
2728
منم همین ترسودارم

من سابقه ی فامیلی هم دارم 

علاوه بر این می ترسم مشکلی باشه که نیاز به بیوبسی پیدا کنم😟

باید سونگرافی بدیم

شما چند وقته این درد رو دارین؟

واسه من از سه سال پیش خیلی یهو شروع میشه و گاهی چند دقیقه و گاهی حتی چند ساعت و یه موقع کم یه موقع زیاد شروع می شه ولی دردش وحشتناک نیست فقط می ترسم یهو تو مسافرتی مهمونی ای جایی برام مشکل ایجاد کنه و جدی بشه