2733
2734
عنوان

فقط بگین چیکار کنم؟ دارم میترکم

253 بازدید | 16 پست

به اصرار شوهرم اومدیم خونه برادرشوهر خواهرش که تو یه شهر دیگس.ما اومده بودیم نزدیک شهرشون کاری داشتیم شوهرم گیرداد گفت حالا که تا اینجا اومدیم خونه اونا هم بریم هر چی گفتم آخه داداش شوهر خواهرت هست زیاد با ما رفت و آمد ندارن زشت هست گفت باید بیای و کلی دعوام کرد.حالا که رفتیم خونشون زنش با بلوز تنگ و کوتاه و شلوار لی و آرایش اومده نشسته روبروی همسرم حرف میزنه و بلند بلند میخنده.هر ده دقیقه هم میگه شام چی میل دارین ولی اصلا خبری از شام نیست فقط نشسته روبروی شوهرم و حرف میزنه.حالا مشکل من شام نیستا مشکلم رفتارش هست.

اصلا من رو آدم حساب نمیکنه. به بهانه خواب کردن بچه اومدم اتاق.صدا خندش داره میاد

کاربر96 هستم.میشه این کاربر را یه صلوات مهمون کنید تا شفا پیدا کنه و برگرده پیش بچه هاش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه نگرانی حداقل برو پیششون تنهاشون نزار

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                

برو صحبت کن خودتو یه خانوم منزوی جلوه نده

خانومه روابط عمومیش و معاشرتش قویه

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

اصن ضعف نشون نده برو توام بگو بخند کافیه ببینه رفتی تولک نقطه ضعفتو میفهمه

یک عدد تخس😬       اکانت خاهرمه واگذار شده ب بنده...امیدوارم هرچه زودتر تاپیکاشو پاک‌کنم😬😁
2738
شوهرش خونه نیست؟

وقتی رفتیم خونه بود رفتن تو اتاق یه پچ و پچی کردن بعدم رفت و هنوز نیومده😐

کاربر96 هستم.میشه این کاربر را یه صلوات مهمون کنید تا شفا پیدا کنه و برگرده پیش بچه هاش؟

چشاتو ببند ی لاحول ولا قوه الا بالله بخون نفس عمیق بکش برو پیششون نقطه ضعف اصن و اصن نشون نده دختر

یک عدد تخس😬       اکانت خاهرمه واگذار شده ب بنده...امیدوارم هرچه زودتر تاپیکاشو پاک‌کنم😬😁
وقتی رفتیم خونه بود رفتن تو اتاق یه پچ و پچی کردن بعدم رفت و هنوز نیومده😐

حتما رفته شام بگیره

برو بشین تو پذیرایی ول کن اینجارو

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2706