2737
2734
عنوان

قدر دوران پر خواستگاریم بدونم!

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترهمسایمون از20سالگی تا25سالگی خاستگارداشت ازدواج نکرددیگ براش خواستگارنیومدتااینکه امسال 34سالش ب ...

آره شنیدیم اینجوریه

پری کیست؟😁❤❤موجودی لطیف و بسیار زیبا و نیکوکار و نامرئی که گاه خود را نشان دهد و با جمالش انسان را فریفته ی خود می کند، (به مجاز) 🧡زیبارو و دارای اندام ظریف🧡 - در فرهنگ عوام، موجودی بسیار زیبا، نیکوکار، و نامرئی که گاه خود را نشان می دهد و با جمالش انسان را فریفته خود می کند
2731

ازدواج یه مرحله مهم تو زندگیه، زمانش مهم نیست برای افراد مختلف متفاوته، مهم انتخاب درسته 

اینکه با اصالت و ناب زندگی کنی

هر اتفاقی در بهترین زمان ممکن میفته، 

خوشبخت باشی 🌸 

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      

بدترین کار اینه ک از ترس ازدواج نکردن، با یه ادم نامناسب ازدواج کنی!

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  

دخترخالم ی 2سالی ایقدخواستگاربراش میومدشرایطشونم خوب بودولی قبول نکردخالم حالای 3سالیه 1خواستگاربراش نیومده بیچاره

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
2738
بدترین کار اینه ک از ترس ازدواج نکردن، با یه ادم نامناسب ازدواج کنی!

آخه من خیلی خواستگار داستم همه میگن چرا عروس نمیشی

خودهم سخت میگیرم

پری کیست؟😁❤❤موجودی لطیف و بسیار زیبا و نیکوکار و نامرئی که گاه خود را نشان دهد و با جمالش انسان را فریفته ی خود می کند، (به مجاز) 🧡زیبارو و دارای اندام ظریف🧡 - در فرهنگ عوام، موجودی بسیار زیبا، نیکوکار، و نامرئی که گاه خود را نشان می دهد و با جمالش انسان را فریفته خود می کند

من فقط یه جمله بهت بگم و تمام 

ازدواج به موقعش خوبه

نه دیر نه زود 

الان تا ۲۵ سال بهترین فرصته 

پس خوب فکر کن اگه مورد خوبی بود ازدواج کن

وقتی انتخاب درست می کنی هم درست و می خونی هم بچه میاری هم ازدواج کردی 

اینکه واستی یکی بیاد همه چی تمام اشتباهه 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706