2733
2734
عنوان

قدر دوران پر خواستگاریم بدونم!

750 بازدید | 48 پست

۲۲ سالمه وارد ۲۳ شدم 

خواستگار زیاد میاد ولی مناسب کمه 

الان که تاپیک میزنند ۲۸ و۲۸ساله خواستگار ندارند !یکم میترسم

پری کیست؟😁❤❤موجودی لطیف و بسیار زیبا و نیکوکار و نامرئی که گاه خود را نشان دهد و با جمالش انسان را فریفته ی خود می کند، (به مجاز) 🧡زیبارو و دارای اندام ظریف🧡 - در فرهنگ عوام، موجودی بسیار زیبا، نیکوکار، و نامرئی که گاه خود را نشان می دهد و با جمالش انسان را فریفته خود می کند

خب اگه مناسب داری ازدواج کن برو😶

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اگه مناسب داری ازدواج کن برو😶

میگم مناسب نبوده تا الان

پری کیست؟😁❤❤موجودی لطیف و بسیار زیبا و نیکوکار و نامرئی که گاه خود را نشان دهد و با جمالش انسان را فریفته ی خود می کند، (به مجاز) 🧡زیبارو و دارای اندام ظریف🧡 - در فرهنگ عوام، موجودی بسیار زیبا، نیکوکار، و نامرئی که گاه خود را نشان می دهد و با جمالش انسان را فریفته خود می کند
2731

مهم نیست عزیزم ...

زندگی با کیفیت آدم ده سال بکنه از ۴۰ تا ۵۰ سالگی ،بهتره تا اینکه ۵۰ سال بی کیفیت زندگی کنی 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

والا من شوهرم کردم خواستگار داشتم هیچوقت نفهمیدم خواستگار نداشتم یعنی چی

خدایا مطمینم به زودی مادر می شوم میشه شما هم یه صلوات مهمونم کنید💔💔💔 تیکر آرزوی منه ان شاالله بزودی واقعیشو بزارم😍
2738
میگم مناسب نبوده تا الان

گفتی کم😶

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            
گفتی کم😶

یک ودومورد بود که نشد

کیفیت مهمه نه کمیت...گاهی آدما تو سی چهل سالگی خواستگارایی براشون میاد که عالیه ...گاهی خیلیلا میان اما سرشون به تنشون نمی ارزه!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

دخترهمسایمون از20سالگی تا25سالگی خاستگارداشت ازدواج نکرددیگ براش خواستگارنیومدتااینکه امسال 34سالش بودی نفربراش اومدک شرایطش جالب نبودولی مجبورشدازدواج کنه باهاش.خواستگاراقبلیش بهتربودن

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
یک ودومورد بود که نشد

ایشالا یکی خوبش گیرت میاد😊

2706