2733
2734
عنوان

مشهدیا میلاد رایگان IVF میکنه؟؟؟؟؟

71 بازدید | 16 پست

لطفا راهنماییم کنید

خدایا ممنونم ازت ....همه اونایی ک دوس دارن مادر بشن و چشم انتظار نذار... چشم انتظاری خیلی سخته خیلی....خدایا به همه آرزومندات بچه اهل و صالح و سالم بده ... دوست من ناامید نباش
IVF رایگان!!! فکر نکنم

دکترم امشب بهم گفت😶😶😶

خدایا ممنونم ازت ....همه اونایی ک دوس دارن مادر بشن و چشم انتظار نذار... چشم انتظاری خیلی سخته خیلی....خدایا به همه آرزومندات بچه اهل و صالح و سالم بده ... دوست من ناامید نباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کسی خبر نداره؟

دکترم متخصص نازایی هست

اسم یه دکتری رو هم آورد گفت نامه میدم برای اون

ای وی اف میکنی رایگان

شنیدم هزینش حدود ۲۰ میلیونه.بعد چجوری رایگان انجام میدن؟

گفت جدیدا طرحش اومده که برای نابارورا سالی یک بار انجام بدن

2738
کسی خبر نداره؟ دکترم متخصص نازایی هست اسم یه دکتری رو هم آورد گفت نامه میدم برای اون ای وی اف میک ...

نه عزیزم ما خبر نداریم زنگ بزن از همون مرکز میلاد بپرس

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
خب زنگ‌بزنین از تود مرکزشون بپرسید تو مشهد این مرکز میلاد؟؟

میلاد مشهده

خب الان که نمیتونم‌بزنگم گفتم بپرسم ببین کسی خبر نداره

شنیده بودم یک ماه در سال رایگان میشه

ولی اینجور که دکترم گفت برای سال میتونی یک بار رایگان انجام بدی

میلاد مشهده خب الان که نمیتونم‌بزنگم گفتم بپرسم ببین کسی خبر نداره شنیده بودم یک ماه در سال رایگان ...

خب عزیزم تا صبح صبر‌کن دیگه

اینجا فک‌نکنم کسی بدونه

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
یعنی اون همه آمپول و قرص و عمل تخمک کشی‌...بدون هزینه؟!مگه میشه؟!

داروهاش که هزینه بره

فقط عمل

2706