2733
2734
عنوان

ترو خدا یه لحظه بیایین

161 بازدید | 32 پست

بچه ها من تازه فهمیدم چمه؟ همه بهم می گفتن خشنی اخمویی فلانی ولی من می گفتم آخه چرا اینطوری میگن مگه قراره موقع راه رفتن و نشستن همش بخندم خلاصه ریشه مشکل رو دقیق پیدا نمی‌کردم الان فهمیدم من مشکلم اینکه هورمون مردانه م زیاده اصلا استایلم قیافم یجوریه که مثلا گوشواره اویز رنگارنگ دخترانه اصلا بهم نمیاد ترووووخدا کمک کنین من چیکار کنم 

ربطی نداره ها

هورمون مردانه زیادباشه ریش درمیاری😶

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ترنسید؟؟

بیایید با دفاع از حق خود و قدر خود را دانستن حق از دست رفته ی خود را بر گردونیم....                                                                                                                 مردم تمام تبعیض های جنسی خودشونو با یه کلمه ثابت میکنن سنت و دین در صورتی که تو هیچ سنت و یا دینی درمورد اینکه حقوق مرد از زن بیشتره صحبت نشده            (چیماندا انگوزی ادیشی)
2738
خب زیر چانم پر مو زبره

پس برو دکتر زنان

میتونه درستش کنه نگران نباش

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            

یکم اراده کنی درست میشه بیشتر به خودت برس ببخشید من بعضی وقتا بعضی دخترا رو میبینم خیلی علاقمندند که تیپای پسرونه بزنن امیدوارم شما اونجور نباشی اگه خیلی هورمون مردونه ات زیاده پیش متخصص غدد برو 

خداجون ممنونم ازت

چند سالتونه؟؟

بیایید با دفاع از حق خود و قدر خود را دانستن حق از دست رفته ی خود را بر گردونیم....                                                                                                                 مردم تمام تبعیض های جنسی خودشونو با یه کلمه ثابت میکنن سنت و دین در صورتی که تو هیچ سنت و یا دینی درمورد اینکه حقوق مرد از زن بیشتره صحبت نشده            (چیماندا انگوزی ادیشی)
2706