2733
2734
عنوان

خامه هام باز شدن😢

214 بازدید | 21 پست

نیم ساعت پیش میخواستم کیک خامه کشی کنم خامه هام باز شد ولی خیلی نه

هرطورشد خامه کشی کردم گذاشتم یخچال خیلی بد شد اصلا نتونستم تزیین کنم‌‌....

اصلا چرا بعضی وقتا خامه باز میشه یا فرم نمیگیره😣

واسه مشکلم یک صلوات بفرست لطفا 😊🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چونکه از اول فرم نگرفته 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2728

معمولا خامه که فرم بگیره تا یک ساعت میشه خامه کشی کرد به شرطی که تو یخچال بمونه

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2738
 از خامه قنادی استفاده کردی یا خامه صبحانه!! اگه قنادی باید انقدر میزدیشششششش تا کامل یخای توش ...

خامه قنادی گرفته بودم 

خیلی زدم عزیزم 

کلا بعضی وقتا اینطور میشه 

پودر خامه بگیر عالی میشه زودم فرم میگیره

چندبار گرفتم خیلی خوب بود

ولی چندوقت پیش که خریدم اصلا نمیدونم چرا فرم نگرفت 

میشه بگید شما چی توش میریزی و چقدر میزنی 

چندبار گرفتم خیلی خوب بود ولی چندوقت پیش که خریدم اصلا نمیدونم چرا فرم نگرفت  میشه بگید شما چ ...

من نصف فنجون شیر میذارم داخل فریزر نیم بند که شد با پودر خامه و شکر و کمی وانیل که تو یه ظرف استیلن و اون ظرفم داخل یه ظرف پر یخ هستش رو شاید 10دقیقه باهمزن میزنم عالی فرم میگیره

خامه قنادی گرفته بودم  خیلی زدم عزیزم  کلا بعضی وقتا اینطور میشه

یا محیطی که خامه رو میزنی گرمه یا اینکه مارک خوب نمیگیری یا اینکه مطمئنننن باش کم میزنی اول یه پنج دقیقه با دور کم بزنش بعد مکث کن بعد دوباره ده دقیقه با دور تند بزن 

من نصف فنجون شیر میذارم داخل فریزر نیم بند که شد با پودر خامه و شکر و کمی وانیل که تو یه ظرف استیلن ...

نصف لیوان دسته دار فرانسوی خوبه؟؟؟

2706