2737
2734
دیجی قیمتش خیلی مناسبه ۸۵ زده ولی توی مغازه ها ۱۰۰ ب بالاس.. البته من نمیتونم ب دیجی اعتماد کنم نمید ...

من بار اول از دیجی کالا خریدم اتفاقا

انقد ک اونجاتعریف کردن ترغیب شدم بخرم امتحان کنم راضی هم بودم

الان رفتم قیمت جدیدشو تو دیجی دیدم دقیقا ریمل بل مشکی تا چن وقت پیش صدو هشت هزارتومن بود تازه کم کرده قیمتو اتفاقا چون من بل مشکی رو اونجا دیدم شده صدو خورده ای.. از فروشگاه خریدم۸۵تومن 

ولی باز با هزینه پست گرونتر از بیرون درمیاد

از اونجایی ک من میخرم منظورمه..

وااااا🙁 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اره من راضیم  یوبه هم در حد اوناس بیشتر از بل میمونه  من الان چن ماهه بل دارم دفه بعد هم ...

من از دیجی میخوام بخرم اصله بنظرت؟

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
چقد زود تموم میکنی حتما هرروز میزنی

فیک میخرم هر چن وقت یه بار یدونه اورجینال میخرم😁

فیکا سر ۲ ماه تموم میشه یا خشک میشه نمیدونم ولی ریملای اصلم یک سالم میمونه واسم

2738
من هروز استفاده میکنم تقریبا خیلی هم قوی ریمل میزنم یعنی یبار ک زدم وقتی خشک شد دوباره روش میزنم تا ...

خوبه پس منم هرروز استفاده میکنم

دیجی قیمتش خیلی مناسبه ۸۵ زده ولی توی مغازه ها ۱۰۰ ب بالاس.. البته من نمیتونم ب دیجی اعتماد کنم نمید ...

منم میخوام از دیجی بخرم

ینی میگی فیکه؟

فیک میخرم هر چن وقت یه بار یدونه اورجینال میخرم😁 فیکا سر ۲ ماه تموم میشه یا خشک میشه نمیدونم ولی ر ...

ریملت وقتی دیدی داره خشک میشه یک قطره روغن زیتون اصل بریز توش مث اولش میشه 

فقط زیاد بریزی بد میشه ها..من امتحان کردم 

قطره چشم هم میتونی 

وااااا🙁 

من بل آبی داشتم عالی بود این سری از همون جای همیشگی خریدم مفت نمی ارزه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
بل عالیه من شش ساله دارم استفاده میکنم رنگ مشکی نارنجیش ایتقدر خوبه ک نمیتونم ریسک کنم و ریملم و عوض ...

میشه لطفا عکسشو بذاری؟ چند میخری؟ اصلشو از کجا میخری؟ چقدر سوال پرسیدم😐

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
میشه لطفا عکسشو بذاری؟ چند میخری؟ اصلشو از کجا میخری؟ چقدر سوال پرسیدم😐

بزن ریمل بل دیجی کالا عکسش و میاره مشکی با نوشته های نارنجی دیجی اصلش و داره و قیمتشم از بیرون خیلی مناسب تر ۸۵

خدایا شکرت
2706