2733
2734
عنوان

شما خواستگاریتون چیکار کردین

1061 بازدید | 86 پست

به منم بگین خب

صبح تاپیک زدم جز دو نفر که اونا هم تبریک گفتن چیز خاصی نگفتن از تجربیات خوب و بدشون 

شما میگین؟

از این کاربری دو نفر استفاده میکنند   من و دوستم نازی

دقيقا چيو چيكار كرديم عزيز؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

🙄پذیرایی میکنی در حد خیلی کم

مثلا چای یا شربت 

اگه بابات گفت ک میشینی 

اگه نگفت هم میری تو اتاق 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اینجامارسمه اول بعله میگیم بعدمیان خواستگاری رسمی

بقیش همش اشنایی و دیداره😶

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            
2728
2738
دقيقا چيو چيكار كرديم عزيز؟

مثلا یه چیزایی هست که آدم بعدش میگه اون کارو یا اون رفتارو انجام میدادم بهتر میشد 

از تجربیات کلی دیگه 

هر چی به ذهنتون بیاد 

از این کاربری دو نفر استفاده میکنند   من و دوستم نازی

وقتی اومدن سلام کردم مامانم چایی برد منم میوه بعدم نسشتم به حرف در مورد اب و هوا و تحریم و اقتصاد یهو گفتن بچه ها برین یکم باهم اشنا بشین

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤

آخ نگم براااات...

فقط سوتی میدادیم...

یکی از خاستگارام ابرو برداشته بود..داداشام هی ب ابروهاشون اشاره میکردن هی ابرو مینداختن بالا..من نمیفهمیدم چی میگن.یه دفعه مامان پسره گفت چشم بعد ازدواج دیگ ابرو نمیگرع...

یکی دیگه هم..مامان پسره ب بابام گف اگ اجازه میدین رختر و پسر برن صحبت کنن...بابام اجازه داد..حالا من هی ب پسره نگاه میکردم ک بلند شه بره تا من پشتش برم...حالا نگو اول من باید بلند میشدم...😂😂

ارزانسرای مدلندarzansa_modland@   
مثلا یه چیزایی هست که آدم بعدش میگه اون کارو یا اون رفتارو انجام میدادم بهتر میشد  از تجربیات ...

فقط حقیقتوبگو.ازخودت یه فرشته پیشش نساز.خیلی هم ازش سوال بپرس.که بعدازدواج برعلیهش استفاده کنی😉

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝

آرایش کم

لباس سنگین و رنگ روشن

زیادم اکسسوری ب خودت اویزون نکن در حد ی ساعت شیک یا ی دستبند 

عطر ملایم 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706