2737
2739
عنوان

عشق چیزِ خوبی نیست 💔

256 بازدید | 40 پست

قرار بود ازدواج‌کنیم 

مامانشم زنگ زد واسه خواستگاری 

قبل خواستگاری بهم زد خودش 

بعد اون جریان ۲ بار دیگه برگشته و گفته میخوام بیام خواستگاری 

گفتم باشه 

باز سر یه هفته رفته 

این دفعه اخر ، گفت باهات ارامش ندارم ، منم گریه و زجه پشت تلفن که ت انسان نیستی منو بازی میدی مگه من عروسکتم ، مگه من چه بدی کردم به تو و...

واسه اولین بار زدم بلاکش کردم از همه جا 

اون قبلا چندبار خودش منو بلاک کرده بود و برگشته بود 

من اما نه ...

این اولینبار بود که بلاکش کردم و تمام ...

الان ۲ ماه میگذره 

این چند روز اخیر خیلی تو فکرشم خیلییی 

چون بهمن پارسال باهم جدی شدیم مثل همین روزا 

بوی اون روزا رو حس میکنم میفهمی ؟

من از همه نظر هم ازش سرم ....

اون بلاکم نکرده ...

دیشب دیدم عکس پروفایلش و عوض کرده 

نوشته :انکه بی باده کند جان مرا مست کجاست؟..

یه حسی میگه برای من گذاشته ، یه حسی میگه اگ میخواستت انقدر اذیتت نمیکرد که ،پس واسه یکی دیگه ست ...

خودشم چندین بار گفته بود که میدونم هیچکسی به اندازه تو منو دوسنداره ...

من فوق العاده دوسش داشتم و متعهد بودم و خیلی بهم اعتماد داشت 

خیلی اذیتت کرده

همین بدیارو هیییی بیارتوذهنت 

یادت میره

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیخوادت عمرتو حرومش نکن

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2731
2738

عزیزم بیخیال منم این روزارو رو کشیدم کسی که دوستت داشته باشه حاضر نیست یه قطره اشکتو ببینه چه برسه به اینکه خودشو ازت بگیره قدر خودتو بدون و فراموشش کن 

گروه آبی جان هستم 💙تاریخ شروع ○29/۱۱/۹۹○♥️وزن شروع:۶۸💙هدف اول:۶۴💙هدف دوم :۶۰♥️هدف سوم :۵۷💙هدف چهارم:۵۵ ☺☺☺به امید خدا شروع میکنم ،میدونم که میتونم 
بدی هارو میارم  اون حال و هوا رو چیکار کنم ؟ صداش.. حرفامون... اینده مو ساخته بودم تو ذهنم

عادت کردی بهش عشق نیس

میگزره

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            
عزیزم بیخیال منم این روزارو رو کشیدم کسی که دوستت داشته باشه حاضر نیست یه قطره اشکتو ببینه چه برسه ب ...

الان فراموشش کردی ؟

من خیلی از دوستام شکست عشقی خوردن و سریع یا ازدواج کردن یا رفتن تو رابطه 

کات اصلی ما از اخر تابستونه 

من نمیتونم حتی به یکنفر فکر کنم

2706