2737
2734

بچه ها فقط تورووووووخداچیزی نگید که حالم بدترشه😭😔

من بعد پانیکی که داشتم دچار این افکار شدم حس میکنم توهمه واقعی نیست یا دنیا و رنگها وصداها اونجور که مه میبینیم و میشنویم نیستن یاهمش رویاس خوابه دارم به جنون میرسم هزااادان فکر مزخرف دیگه هم به دنبالش میاد بچه ها آسنترا هم میخورم دیگه امیدی ندارم به زندگی کردن😔😔

من دیگه اون ادم سابق نیستم😞

براتون دعا میکنم

زیارت عاشورا میخونم براتون

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط اینو میدونم ادما میتونن در بدترین شرایط فقط خودشون به خودشون کمک کنن پس اگه هنوز خودتو دوست داری یکم تلاش کن که خودت حال دلتو خوب کنی فقططططط خودت میتونی شرایطی بوجود بیاری حال دلت خوب بشه

طبیعیه ..متاسفانه پانیکت از نوع شدیده. مثل من😢😢😢خییییلی دوران سختیه ...داروهاتو بخوور ..به مرور بهتر میشی...پیاده روی ..ورزش ..کمکت میکنه ..سعی کن همیشه خودتو مشغول کنی. ..من خودم بعد از یه حمله شدید پانیک کلااا سمت چپ صورتم حالت بیحسی میشد ..مدااام این حاالت بوودم یکساال عذاب کشیدم

2738
حس میکنم دنیا واقعی نیست توهمه😔یامن خوابم

منم این حسو زیاااد داشتم ..الان بهتررم ...دوستم حرفموو گوش کن سحر خیز باش.  .برو پیاده روی ...تمرین کن برا تنفس ..مواقع اضطرابت کمکت میکنه. ..اروم اروم بهتر میشی

یه کم دعا بخون .ارام بخشه خوبیه 

تمام دغدغه ادم رو میبره ..

از صد تا قرص بهتره ..

نماز هم اول وقت بخون خیلی موثره تونستی اذان بگو یا صدای اذان رو بلند کن تو خونه پخش شه تا ثیرش رو میبینی 

عزیزم بخدا من دیگه بیچاره شدم ۴سال زندگیم تباه شد دیگه امیدم به چی باشه😭

انقد سخت میگیری زبونم لال بیماری های دیگه ای هم میگیری. حتما پیش روانشناس بالینی هم برو. مشاور نه ها، فقط بالینی؛ و با تجربه

خیلی 
عزیزم بخدا من دیگه بیچاره شدم ۴سال زندگیم تباه شد دیگه امیدم به چی باشه😭

من پونزده ساله درگیرررم ..تو مواقع ناراحتی و فشار زندگی و اضطراب و.  .بیشتر میشه .. فقط خودت میتونی بخودت کنک کنی ..خییلی سخته ..بیشتر مواقع از کنترل خود ادم خارج میشه ...داروهاتووو بخوور ....حملات پانیک من عوارض خییلی زیادی برام داره ...

2706