2733
2734
عنوان

امروز استادم اومد گفت...

2009 بازدید | 105 پست

استادم یک ماه پیش قرار خواستگاری گذاشت و چهار روز دیگه قراره بیان امروز بعد از کلاس بهم گفت بمون کارت دارم بعد از اینکه همه رفتن گفت من یه سری حرف ها دارم که فکر کردم قبل از خواستگاری بزنم بهتره بقیش رو هم روز خواستگاری میگم گفت بریم یه جای مناسب بعد که رفتیم کافی شاپ گفت من مادرم رو توی دنیا با هیچ زنی عوض نمی کنم گفت من می خوام اگر خدا خواست و ما با هم ازدواج کردیم مثل من به مادرم احترام بگذاری بعد گفت باید هیچ وقت نماز و روزه تو فراموش نکنی تا اینجاش خیلی تعجب نکردم ولی از حرف آخرش خیلی خجالت کشیدم گفت مادرم خیلی دلش می خواد یک سال بعد ازدواجم بچه داشته باشم چون سال بعد چهل سالشون میشه وقتی اینا رو گفت در حالی که من داشتم آب میشدم پا شد که بریم موقع خداحافظی گفت روی اینا فکر کن و اگر میتونی به اینا عمل کنی بهم خبر بده پنج شنبه بیاییم 

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 

خب نظرت چیه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بِچَسبون بره 

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

استاد چهل سالش میشه ؟؟. اونوقت شما چند سالته؟

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین این تا اخر عمرت هی میگه

مادرم ال گفت

مادرم بل گفت

دیگه خوددانی😶

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            

ینی شما از الان باید اقدام کنی به بارداری که سال بعد نوه خانوم بغلش باشه😐

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2738
2706