1874
1823

اولین بار اون منو ندید ولی من دیدمش 

یه دل نه صد دل بلهههه 😁

هی با خودم میگفتم چقدر جذابه این مرد...

هنوزم بنظرم جذاب ترین پسریه که تو زندگیم دیدم 

لازم به ذکره از دید من 😐❤😚

دوستم میگفت تا دیدمش گفتم بدبخت زنش 

و در حال حاضر زن بدبختش خودشه 😁

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

خیلی خوشتیپ و خوشگل ، قدش دلمو برد

ناگفته نماند اول پدرش چشممو گرفت ، با اون موهای جوگندمی خیلی بنظرم خوشگل بود

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

قیافش و قدش خوب بود ولی امان از هیکل داغونش 140کیلو وزنش بود کلا خورد تو ذوقم هی میخواستم بپیچونمش ولی آخر زنش شدم البته اونم 40 کیلو کم کرد به خاطرم😂

بازی که همسرم ساخته رو از کافه بازار نصب کنید و نظر بدید به اسم (مداد جنگی) سرچ کنید تو بازار😍تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 
1794

پیش خودم گفتم چقد گندسسسسس تازه چهرشم مردونس چقد فک میکردم ۲۵ داشته باشه ولی ۲۱ بود

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

آقا من پریود بودم بخاطر درد شدید رفتم‌درمونگاه وسط سرم حالم بد شد خواهرم رفت دکترو صدا کرد اومد بالا سرم یهو تا دیدمش از استرس بالا اوردم اول ک نسخمو داده بود توجه نکرده بودم‌بهش اونم میگه تا دیدمت گفتم چه دختر خوشکلیه دلم برات سوخته خواهرت اومده گفته حالش بده انگار دنیارو بهم دادن پاشدم اومد بالا سرت یهو روم بالا اوردی🤣

خیلی خوشتیپ و خوشگل ، قدش دلمو برد ناگفته نماند اول پدرش چشممو گرفت ، با اون موهای جوگندمی خیلی بنظ ...

نگوووو

یعنی پدرشوهرت ؟😂

پسر کو ندااارد نشان از پدررر

مثل من 😂 همیشه هم میگم نه بابا زیادم به نظرم خوب نبودی ک پرروتر از اینی که هست نشه

چيزي بهش نگفتم هم دانشگاهي بوديم

ولي خب كاريم نكردم فقط هروقت ميديدمش با خودم ميگفتم چقد جذابه و ميرفتم

بعد چندماه خودش اومد سمتم و سر صحبتو باز كرد

❤️ خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس ❤
1718