2733
2739
عنوان

مادرشوهر شارلاتان

1109 بازدید | 64 پست

سلام دوستان یه سوال داشتم تو رو خدا قشنگ فکر کنید بهم یه پیشنهاد خوب بدید امیدوارم هیچ کدومتون ازدواج مثل من نداشته باشید به نوع ازدواج های من میگن ازدواج با برده .بعضی خانواده ها هستن وقتی میخوان پسرشون زن بدن واسه اینکه هیچ وقت از دستش ندن و همیشه مطیعشون باشه و نطق نتونه بکشه اون تبدیل به برده خودشون میکنند البته خداروشکر خوشی هم تو زندگیشون نمیبینند حالا بگذریم .میدونید دقیقا چه جوری همسر من پیش پدرش ما خونه بالای سرشون زندگی میکنیم پدر به پسر یه حقوق خیلی کم میده جوری که همیشه عین گدا ها محتاج باشه حالا از این حرف ها گدشته میخوام واستون یه جربانی بگم که امروز فهمیدم دارم دیونه میشم ما یه پراید داشتیم مدل ۹۰ ۲ سال پیش اون فروختیم ۱۵ میلیون من با جیگر خونی واسه پسرم ۵ میلیون پول جمع کرده بودم پول تولد ها وقتی به دنیا امد عیدی هاش چون شوهرم یه قرون نداشت بعد که ماشین فروخت چند تا چک گرفت از طرف و ما ۲ ماه ماشین نداشتیم پدر شوهرم با مادرشوهرم رفتن واسه ما یه ام وی ام ۳۱۵ اسم نوشتن باورتون نمیشه چه جوری به ما فشار میاوردن که هر چه زودتر پول رو بهشون بدیم شوهرم رفت چک داد به اینو اون پول گرعت تا یه قرون آخرش داد به باباش به لطف خدا یه چند تا معمله شوهرم رو طلا کرد واسه پسر خالش ۳ تا قسطش جورشد حالم داره جون میکنه واسه دادنش حتی بیمه ماشین پولش من دادم و یه وقت هاییم کمکش کردم حالا بعد دو سال امروز که سوار ماشین شدم کارت سوخت ماشین دیدم دیدم به نام مادرش فکر کنید ۱۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتیش گرفتم😨

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2731
فقط طلاق

😲😲😲

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2738

یعنی فکر کنید که ماشینی که ما داریم واسش جون میکنیم به نام مادرشوهرم هست بعدم میتونه دوتا خواهر کثافتش ادا کنند اگه خبر مرگش مرد یا اگه خودشم مرد ما همینم نداریم

اسی بگو بقیشم

امضات خندیدم😀

2706