2733
2734

بچه ها من مجردم به نظرتون اگه کسی ظاهرش هیچ جوره به دل آدم نشینه ولی خودش خیلی خوب باشه اشتباهه ردش کنیم ؟من اکثر خواستگارام قیافه و یا هیکلشون اصلا نمیپسندم به نظرتون عادی میشه اینم بگم من خیلی حساسم و دمدمی مزاج 😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها من مجردم به نظرتون اگه کسی ظاهرش هیچ جوره به دل آدم نشینه ولی خودش خیلی خوب باشه اشتباهه ردش ...

نه احتمالا

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
هردوتاون خوبین ولی شما بهتری اصلانم بزرگتر نشون نمیدی عزیزم

منم از شوهرم  بزرگترم  خدارشکر مشخص نمیشه

ی وقتایی میگم خاکبرسرت شوهر قطی بود رفتی عاشق ی کوچکتراز خودت شدی

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2738
بچه ها من مجردم به نظرتون اگه کسی ظاهرش هیچ جوره به دل آدم نشینه ولی خودش خیلی خوب باشه اشتباهه ردش ...

نه اصلا قیافه خوشگل عادی میشه ولی قیافه زشت هیج وقت عادی نمیشه تو این مورد اشتباه نکن با مشاور صحبت کن 

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …

ن..بعده ها برات مشکل ساز میشه..کسی ک انتخاب میکنی باید همه جوره ب دلت بشینه

منم از شوهرم  بزرگترم  خدارشکر مشخص نمیشه ی وقتایی میگم خاکبرسرت شوهر قطی بود رفتی عاشق ی ...

😂😂بیخیال مهم اینه که خوشبخت باشین

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
شوهرم درشته یکم..موهام سفیده ولی..درکل اهل بگو بخندم... ایشالا هیچ وقت غم نبینی عزیزم

خدا را شکر مشکلی ندارم یکم رو بچه هام زیادی حساسم وحرص میخورم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
واقعا. پس چرا من ناراحت میشم بهم میگن؟ 

شما زیاد حساسی این حرف یه جور تعریفه

2706