2737
2734
عنوان

چرا شوهرم دستور داده موقع جهیزی جمع کردن من نیام؟😒

| مشاهده متن کامل بحث + 2254 بازدید | 102 پست
آخه باور نمیکنم یه شبه انقد عوض شده باشه ما. دوستانه از هم جدا شدیم

عزیزم توهم بودی برا حرص دادنش شاید همینو میگفتی.اگه دوسش داری بخاطر این حرفش پیام بده بهش ببین ته دلش چیه  اگه میخوای جدا نشی البته.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من از سر لحبازیشع  بیشتر فک کن

من 5ماهه ازش جدام،

کلی فکر کردم

قبلا هم تو زندگیم نشون داد که لیاقت نداره

مجبور شدم جدا شم

الان باور نمیکنم خیلی راحت با این قضیه کنار اومده

عزیزم توهم بودی برا حرص دادنش شاید همینو میگفتی.اگه دوسش داری بخاطر این حرفش پیام بده بهش ببین ته دل ...

نه میترسم باز بهم توهین کنه و تحقیرم کنه

امروز موقع خدافظی بهش گفتم کاری نداری؟

گفت از اولشم باهات کاری نداشتم

2731
نه میترسم باز بهم توهین کنه و تحقیرم کنه امروز موقع خدافظی بهش گفتم کاری نداری؟ گفت از اولشم باهات ...

خودت بهتر میشناسیش .الان نارحتی برا اینکه گفته نیای ؟یعنی ناراحتی ک معنیش ممکنه این باشه ک دوست نداره؟

خودت بهتر میشناسیش .الان نارحتی برا اینکه گفته نیای ؟یعنی ناراحتی ک معنیش ممکنه این باشه ک دوست ندار ...

آره

باورم نمیشه این همونیه که تا دو روز پیش با گریه ازم میخاست برگردم

2738
خب شاید یه طور رفتار کردی ک باور کرده نمیخوایش .

تا لحظه آخر پا به پاش گریه کردمو گفتم نمیشه فقط اذیت میکنیم همو

انتظار این برخوردو نداشتم

حتی فکر میکردم یه وقتایی بهم زنگ بزنیم 

تا لحظه آخر پا به پاش گریه کردمو گفتم نمیشه فقط اذیت میکنیم همو انتظار این برخوردو نداشتم حتی فکر ...

خب دیگه اون شاید باور کرده ک دیگه نمیای.تازه میدونستی زنگ زدن بهم ادمو اذیت میکنه بیشتر .چون اگه یه روز بخوای ازدواج کنی یا ازدواج کنه چ قد سخت میشه برا هر دوتون.

عزیزم راست میگه میخوایی بری چه کار کنی اونجا چهار تا تیره تختست میارن برات !! چه سودی داره بری این ص ...

یعنی ممکنه واقعا سکته کنم؟

من الان چن روزه از ناراحتی لب به غذا نزدم

حتی نمیتونم بخوابم

تب کردم

بدبختی مامان بابامم دستو پا دار نیستن یوقتی کلی چیز جا میذارن یا بهشون میبخشن من اصلا دوس ندارم اینطوری

بچها جواب اینو بدین من تو حال خودم نیستم مغزم قفل کرده اینکارو بکنم یا نه؟؟

نه هیچی نگو بذار فکر کنه نمیری.ولی حتما برو دونه دونه لوارمت چک.کن.چون مطمیناا خونوادش هستن.لازم شد مامور ببر.

2706