2737
2734
عنوان

با شوهرم دعوام شد رفته تو اتاق در رو بسته 😬

| مشاهده متن کامل بحث + 2086 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عوارض اش سنگین نه  تا حالا دخول داشتیم اجازه ندادم بریزه داخل

😑 یه شب راضی کنی زمین به آسمون نمیاد

خیلی سختی کشیدم تا الان که حالم خوبه ،روزای سختم کسی کنارم نبود که الان توقع داشته باشن حرفاشونو بپذیرم و کنارم باشن! من یه دختر لجباز و سرکشم عاشق خودمم نمیزارم کسی تغیرم بده تامام🙅😏
میترسم خوابم ببره بغلم کن نه ببره بندازه رو تخت 😳 یه بار اونجا خوابم برد پای تلویزیون  صبح پ ...

خب ببره بهتره که تازه رمانتیکم هست.

مَنم و یِ عآلَمه‍ روزآی خوبْ کِ دَر انتظآر مَننـْ
چ حرفا بابا یکم تحمل کن برو توکارششششش😂😂😂😂

میام دادم بهش 

تو که خودت خوب میدونی امشب نه 

گفت تو هم خودت خوبی میدونی امشب آره 

گفتم سعید میرم خونه بابام 

گفت میخوای برسونمت 😐

من ۱۸ سالمه امسال میخوام کنکور بدم تازه  بچه هنوز زوده 😐 آخه چرا منو تو این سن شوهر دادن 😭 ...

خخخ عزیزم رشتت چیه؟؟

تو سال کنکورت میخوای بچه دار شی عایا

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
2738

یذره

مشکوکه

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
خب ببره بهتره که تازه رمانتیکم هست.

میگم نه

امشب میدونم دست بهم بزنه حامله شدم 😐

اصلا از عصری که از مدرسه اومد 

یه جوری بود همش بوس و ناز 

گفتم این یه چیزی اش شده نگو امشب 

میگم نه امشب میدونم دست بهم بزنه حامله شدم 😐 اصلا از عصری که از مدرسه اومد   یه جوری ب ...

اوف پس کارت ساختست بذار کارشو انجام بده صبح که رفت سرکار قرص اورژانسی بخور😃

مَنم و یِ عآلَمه‍ روزآی خوبْ کِ دَر انتظآر مَننـْ
2706