2726
عنوان

چله سوره واقعه

283 بازدید | 28 پست

کیانتیجه گرفتن🤔

فردا ماه اول قمریه

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه سوره ای منم میخوام بخونم....

بچه میخوام از خدا

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
2728
اول ماه اگه میگی چله نمیگیرن چهارده روزه میگیرن

برا رزق و روزی یا هرحاجتی فرقی نداره همون چهارده روزه؟

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
ازفرداشروع به خواندن سوره واقعه کنیم وروزم اول یکبار دوم دوبار و....تاچهاردهم که۱۴باربشه

حاجتش فرقی نداره؟

ازفرداشروع به خواندن سوره واقعه کنیم وروزم اول یکبار دوم دوبار و....تاچهاردهم که۱۴باربشه

واسه حاجت یاواسه رزق وروزی؟

میشه واسه شادی روح شوهرم صلوات بفرستی
چه سوره ای منم میخوام بخونم.... بچه میخوام از خدا

واقعه

برا رزق و روزی یا هرحاجتی فرقی نداره همون چهارده روزه؟

منم بیشتر برای رزق و روزی شنیده بودم ولی برای چیزای دیگم میگیرن  همین امروز یه خانوم تو یه تاپیک بهم گفت

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
حاجتش فرقی نداره؟

نه عزیزم ولی خیلی موثقه.منم شنیدم ماه قمری ای که روزاولش مصادف بادوشنبه باشه.تاروز۱۴ادامه میدیم

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝
نه عزیزم ولی خیلی موثقه.منم شنیدم ماه قمری ای که روزاولش مصادف بادوشنبه باشه.تاروز۱۴ادامه میدیم

مرسی😘

واسه حاجت یاواسه رزق وروزی؟

والله من شنیدم هرحاجتی داشته باشی.تواینترنت بزن جاجتروایی باسوره واقعه.اولین چیزی ک بالااومدوبروتوش.نوشته

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝

چطوری هست باید گروهی میخونیم...

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
2706