2737
2734
عنوان

آگه واقعا خوشگلی اینقدر مهمه پس....؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 53 پست

اولا قیافه باران کوثری خوبه ک عزیزم

دوما بازگیری هنره الکی ک نیس باید استعداد داشته باشی جلو دوربین و اون همه ادم نقش بازی کنی 

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا خوشکله 

واقعا؟؟!!🤔🤔🤔

پری کیست؟😁❤❤موجودی لطیف و بسیار زیبا و نیکوکار و نامرئی که گاه خود را نشان دهد و با جمالش انسان را فریفته ی خود می کند، (به مجاز) 🧡زیبارو و دارای اندام ظریف🧡 - در فرهنگ عوام، موجودی بسیار زیبا، نیکوکار، و نامرئی که گاه خود را نشان می دهد و با جمالش انسان را فریفته خود می کند

من نیز اگر مادرم کارگردان بود و پدرم تهیه کننده متمول و مجری تلویزیون بلاشک تمامی استعدادهای نشکفته ام میشکفت

اسممو گیس سفید گذاشتم که بدونید کاربر جدید نیستم. کاربری قبلیمم نترکیده بنا به دلایلی دیگه نمیخوام ازش استفاده کنم. خلاصه در حد میتی کمان بهم احترام بگذارید
اولا قیافه باران کوثری خوبه ک عزیزم دوما بازگیری هنره الکی ک نیس باید استعداد داشته باشی جلو دوربین ...

و پارتی اش 

من راهنمایی بودم بردنم صدا وسیما برنامه اجرا کردم 😅ولی دیگه مامانم نذاشت 

پری کیست؟😁❤❤موجودی لطیف و بسیار زیبا و نیکوکار و نامرئی که گاه خود را نشان دهد و با جمالش انسان را فریفته ی خود می کند، (به مجاز) 🧡زیبارو و دارای اندام ظریف🧡 - در فرهنگ عوام، موجودی بسیار زیبا، نیکوکار، و نامرئی که گاه خود را نشان می دهد و با جمالش انسان را فریفته خود می کند

اولا ک خیلی خوشگله

دوما خوشگله🙄

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
2738
اولا قیافه باران کوثری خوبه ک عزیزم دوما بازگیری هنره الکی ک نیس باید استعداد داشته باشی جلو دوربین ...

خیلی معمولی دلبرم 

و پارتی اش  من راهنمایی بودم بردنم صدا وسیما برنامه اجرا کردم 😅ولی دیگه مامانم نذاشت

همه شون پارتی ندارن ک

اگ استعداد داری واقعا حیف شده

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

میدونی کلا معیار زیبایی عوض شده، من به شخصه زیبایی تو سادگی و ظریف بودن میبینم،ولی 90 درصد نی نی سایتیا و جامعه تو داف بودن و ارایش حتما داشتنو.... میبینن!!!!! بازیگرای حرفه ای علاوه بر کار بلد بودن انچنان ارایش نمیکنن مگه چند تا بازیگر که دلشون میخواد کلا تو دید باشن مثل ضیغمی و بهنوش بخیتاری و.... در کل بازگیری به حرفه بلد بودن هست نه ظاهر انچنان

آرام باش... هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد، ما رفته ایم و اکنون 1498 است.. 
اولا ک خیلی خوشگله دوما خوشگله🙄

زشت نیست ولی خوشگل هم نیست که😕

2706