2737
2739

؟؟

سوسیس خانگی با مواد درجه یکـ                                کیلویی۴۷تومن،اگرم کسی راضی نبود با کمال میل پولشو پس میدم  

شانزه لیزه هم بد نیست

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هم میخوای خاص باشه هم قیمت مناسب؟؟

داریم مگه؟؟

الان پاساژهای ونک فک کنم اف دارن یه سربزن شاید پیداکردی

مطالعه ی کتاب زن کامل نوشته ماربل مورگان رو به همه ی دوستانی که به تغییر مثبت در زندگی مشترک علاقمندند پیشنهاد میکنم
2738
فکر کنم ۱۰ روز دیگه شروع بشه

واقعا؟؟؟

اخه من یه بار اواسط بهمن رفتم

اف نبود

ازیکیشون پرسیدم گفت خانم دیراومدی ما اخرای دی اف میزنیم

خواستم مطمئن شم بعد برم امسال

لامصب دورم هست بهم زورم میاد دوبار برم

مطالعه ی کتاب زن کامل نوشته ماربل مورگان رو به همه ی دوستانی که به تغییر مثبت در زندگی مشترک علاقمندند پیشنهاد میکنم
هم میخوای خاص باشه هم قیمت مناسب؟؟ داریم مگه؟؟ الان پاساژهای ونک فک کنم اف دارن یه سربزن شاید پیدا ...

آدرس رو میدی با مترو برم؟قیمتهاش چنده؟

سوسیس خانگی با مواد درجه یکـ                                کیلویی۴۷تومن،اگرم کسی راضی نبود با کمال میل پولشو پس میدم  
آدرس رو میدی با مترو برم؟قیمتهاش چنده؟

میدون ونک خیابون ونک 

داخل خیابون ک میشی سمت چپ چندتا پاساژ هست

اسمان و ...

همه جور قیمتی پیدامیشه

اولین پاساژ مناسبترهِ

هرجی میری بالاتر شیک ترو گرونتر میشه

تو اف بری میتونی چیزخوب گیربیاری