2726

چی شده امروز همه هی عمل عمل میکنن

تاپیک اون خانومو دیدین همه میخوان عمل کنن🤣🤣🤣🤣

به درجه ای از انحراف رسیدم که اگه یه درجه دیگه بچرخم به راه راست هدایت میشم😶😜😎اگه تو خوشگلی و شیطان پرست🤘من شیطانم و خوشگل پرست✌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی شده امروز همه هی عمل عمل میکنن تاپیک اون خانومو دیدین همه میخوان عمل کنن🤣🤣🤣🤣

برا عید میخوان ناز شن بعله😀

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁

قطعا کاظم زرگری

من امشب دوستش داشتم  تو منو امتحان کن   ماشون بفرستم؟  صد تومنم بهت میدم   از این جدیدایه وسپایه   زود صبت کن مزاحم اومد   هر طور دوست داری   الهی بمیرم برات   اینم شانس مایه گدایه   خداوکیلی نیا اونطور جاها نیا[احمد ذوقی ] 
شما کارای گیوه چیو دیدین

اره اتفاقا خیلیم قشنگن ولی زرگری بهتره من خودم پیش زرگری میخام عمل کنم هزینشم از گیدا کمتره

من امشب دوستش داشتم  تو منو امتحان کن   ماشون بفرستم؟  صد تومنم بهت میدم   از این جدیدایه وسپایه   زود صبت کن مزاحم اومد   هر طور دوست داری   الهی بمیرم برات   اینم شانس مایه گدایه   خداوکیلی نیا اونطور جاها نیا[احمد ذوقی ] 
هزینش چقد؟؟

زرگری طبیعی در نمیاره ها فقط فانتزی نیمه فانتزی

5700

2706