2737
2734
عنوان

خانومایی که خیلی به پوستتون میرسین ی لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 35 پست
چرا دلیلشون چی بوده 

میگفت منافذ باز میشه و چون معمولا روش های بستن منافذ انجام نمیدن پوست حساس میشه و خلاصه ضرر دارد

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من ۳۵ سالم شده دوست دارم پیشونیمو ژل تزریق کنم همسرم نمیزاره میگه زوده

زوده 40 ب بالا بزن بهتر جواب میده

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
نرم شدن پوست و اینکه خوب تمیز شه

من دستی دارم راضیم به جاش فیس واش خیلی خوب میگیرم میریزم توش عالیه و کارایی همون برقیو داره تقریبا ولی نباید تند تند استقاده کنیا

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
2738
میگفت منافذ باز میشه و چون معمولا روش های بستن منافذ انجام نمیدن پوست حساس میشه و خلاصه ضرر دارد

اصلا ربطی نداره

دلیل باز شدن منافذ پوست چیز دیگه ایه

من الان یک ساله دارم مرتب فیس براش استفاده میکنم

منافذم بهتر شدن

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
چ تاثیری داشته نپرسیدین

والا تازه خریده بود

هنوز تست نکرده بود

اومد اینجا گفت ما گفتیم برو تست کن ببینیم چه جوره

رفت صورتش و کرم و اینا مالید 😅

بعد با فیس براش شست اومد 

گفت خیلی خوب پاک کرده 

صورتشم نرم تر شده بود

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
وقتی تا حالا استفاده نکردی از کجا میدونی به درد نمیخوره؟!

چون فقط تکون الکی میخوره ادم با دست بهتر میتونه ماساژ بدع که

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
چون فقط تکون الکی میخوره ادم با دست بهتر میتونه ماساژ بدع که

اصلااااا اینجوری نیست

من با دست حسابی ماساژ میدم، بعد شستسو تونر که میزنم، روی پدم باز الودگی هست و نشون میده با دست کامل تمیز نشده

اما با فیس براش که میشورم، بعدش هیییییییچ الودگی ای روی پوستم نمیمونه و پدب که باهاش تونر زدم کاملا تمیزه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2706