2733
2734

دیروز چندتا خال از توصورتم رفتم بالیزر برداشتم دکترگفت تا سه روز نباید اصلا اب به صورتت بزنی..الان من چطوری پس نمازم بخونم...؟؟امروز هم پریودیم تموم شد غسل هم نکردم...چکار کنم؟؟؟

میدونم اسم کاربریم جالب نیست ولی مجبورشدم اینو بزارم هرچی اسم میزدم میگف تکراری.حتی اووووف زدم نوشت تکراری..لطفا یکم احترام بزارید توهین نکنید🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تیمم کن!

غسل واسه پری نکردم چی گناه نداره؟؟؟

میدونم اسم کاربریم جالب نیست ولی مجبورشدم اینو بزارم هرچی اسم میزدم میگف تکراری.حتی اووووف زدم نوشت تکراری..لطفا یکم احترام بزارید توهین نکنید🙏🙏

یعنی اینقد رعایت میکنی؟ درحد سه روز😐

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏
یعنی اینقد رعایت میکنی؟ درحد سه روز😐

ابجی بعد باید قضاشو بخونم کمرم میشکنه سخته

2738

تیمم کن ولی مواظب باش با سنگ تمیز تیمم کن  و به زخم هم دست نزن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
تیمم کن ولی مواظب باش با سنگ تمیز تیمم کن  و به زخم هم دست نزن

روزخمها پانسمانه...ممنون گلم

بهت گفت سه روز اب نزنی. عمیق بود خالات. به من گفت یه روز نزنم. منم هفته پیش برداشتم. برای جای زخم چی بهت داد؟ 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

برا ریزش موهات قطره الن بیوتی بخور خیلی خوبه. بزن اینترنت میاد

بهت گفت سه روز اب نزنی. عمیق بود خالات. به من گفت یه روز نزنم. منم هفته پیش برداشتم. برای جای زخم چی ...

یه کرم بعد لیزر هیدرو درم براجازخمم داد..بعد پانسمان کرد گفت تا سه روز اب نزنم تا یک ماه جز همین کرم کرم دیگه ای نزنم..خالهامم عمیق نبودن دکترگفت رعایت کن که جاش لک نمونه 

برا ریزش موهات قطره الن بیوتی بخور خیلی خوبه. بزن اینترنت میاد

وای خداخیرت بده ممنون 

یه کرم بعد لیزر هیدرو درم براجازخمم داد..بعد پانسمان کرد گفت تا سه روز اب نزنم تا یک ماه جز همین کرم ...

به من فقط اکسید دو زنگ داد. تو مطب هم تترا سایکین زد. گفت مواظب باشم  نور شدید و آفتاب نخوره صورتم رو دستکاری نکنم و لیف نزنم. چقدر ازت گرفت برا من ۲۰۰ گرفت البته خیلی کک و مک هم داشتم

2706