2733
2734

این روحانی نماها آبروی دین رو می برن،تازه بهش آیت اله میگن!!!!"!

سوسیس خانگی با مواد درجه یکـ                                کیلویی۴۷تومن،اگرم کسی راضی نبود با کمال میل پولشو پس میدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کاری که داعش نتونست بکنه این اقا انجام داد

گرچه قبل از این هم هیچ کدوم از علما چیزی به اسم طب اسلامی که ایشون مدعیش هست رو نپذیرفتن

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

کاش ایشونو با این همه ادعا بفرستن چین تا فورا این شیوع رو با روش هاش کنترل کنه و این همه ادعاش رو ثابت کنه 

بالاخره کسی که مدعی درمان اوتیسم و انانسفال و سرطان و ام اس و سی پی و فلج مغزی و کما ووو هست یک ویروس که براش چیزی نیست 

تا سیه روی  شود هر که دراو غش باشد 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
اینجا کلی طرفدار داره فرار کن تا تاپیکت رو اونا آتیش زدن

عجیبه که اون طرفدارها حرف افراذ سرشناسی مثل ایت الله جوادی آملی، ایت الله سبحانی و ..... رو قبول ندارن!

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2706