2726
عنوان

اعصابم از دست خودم خورد شده

290 بازدید | 26 پست

سلام دوستان،هرکی حوصله داره بخونه و کمکم کنه.

من نمایندگی بیمه دارم،امروز نزدیک ظهر یه آقایی اومد دفترم و در مورد بیمه عمر ازم توضیح خواست،شغل من ایجاب میکنه که با مشتری خوش برخورد باشیم و از بیمه های خودمون و خانوادمون براش توضیح بدیم تا اطمینان کنه

این آقا اولش کاملا با شخصیت سوالاشو پرسید و منم بخاطر فرم پر کردن باید سوالاتی ازشون میپرسیدم،که یهو به خودم اومدم و دیدم ایشون داره ازم یجوری تعریف میکنه که ازش بدم اومد،گف اصلا قیافتون به سنتون نمیخوره،خ خوب صحبت میکنید و اطلاعات خوبی دارین تا اینجاش خوب بود منم تشکر کردم گفتم لطف دارین،ولی بعدش گف خ هم خوشگلید و خوش اندام اصلا بهتون نمیاد متاهل باشید چه برسه بچه(بخدا اصلا حوصله ندارم کسی بیاد بگه از خودت تعریف کردین،اتفاقا امروز اصلا وضعیتم چهرم خوب نبود،یه ضدآفتابم نزدم،پریودمم نزدیکه و کلی جوش زدم،رنگم هم کاملا پریده بود)اینجا دیگه فهمیدم ایشون واس لاس زدن تشریف آورده نه واسه بیمه کردن،لحن صحبتم رو عوض کردم،بعد اینکه واسش مذاکره درآوردم از سیستم، کارتمو دادم گفتم هروقت تصمیم گرفتین تشریف بیارید،بعدش بخاری رو خاموش کردم که یعنی دارم تعطیل میکنم برم تا دیگه کش نده،گف کدوم شماره خودتونه،گفتم شما با این شماره تماس بگیرید که شماره همسرم هست،یادم رف بگم که گف مهندس هس ولی ازش کارت خواستم نداشت،شمارشو پرسیدم واس فرم هی گف الان میدم خدمتتون ولی آخر سر گف پس خودم با شوهرتون تماس میگیرم و شمارشو نداد

من خلاصش کردم،حرفای دیگه ای هم زد

وقتی رف حرصم گرف از دست خودم،انگار تازه فهمیدم از اولم قصدش بیمه نبود،هی به خودم میگم چرا حالشو نگرفتم،چرا معنی نگاهای بدشو نفهمیدم،چرا اجازه دادم از حریم معمول خارج بشه تو حرف زدن،خ خ خ اعصابم خورده،انگار که سرکارم گذاشته بود

شما جای من بودین چیکار میکردین؟چی میگفتین که هم محترمانه باشه هم حساب کار دستش بیاد؟

اگه بازم مشتری اینطوری داشتم چه برخوردی کنم؟

اگه نظری داشتید که بهم کمک میکنه ممنون میشم برام بنویسید،میام میخونم حتما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظرم ک عکس العملتون خوب بود..همه جور آدمی پیدا میشه اما حرکت شما اوکی بود...منم یکسال بیمه کار میکردم انقد داستان پیش میومد میشه کتابش کرد😁

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .
منم بامردی جز همسرم حرف میزنم حالم بدمیشه. 

من اعتماد به نفس بالایی دارم،تا حالا هم با خ از آقایون بخاطر کارم هم کلام شدم،ولی هیچکدوم مث این حالمو به هم نزده بود

به نظرم ک عکس العملتون خوب بود..همه جور آدمی پیدا میشه اما حرکت شما اوکی بود...منم یکسال بیمه کار می ...

پس چرا حالم الان خوب نیس؟فک میکنم باید محکمتر جوابشو میدادم،ولی نمیدونم چطوری

دیگه نمیشد بزنیدش ک..همین برخوردتون خوب بود ک راهشو بستین از هر طرفی..

.

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .
من اعتماد به نفس بالایی دارم،تا حالا هم با خ از آقایون بخاطر کارم هم کلام شدم،ولی هیچکدوم مث این حال ...

میدونم‌ میفهممت. توبهترین کارو کردی خانومی.خیلی خانومای قوی و محکمی مثل تو توی جامعه داریم ک هم محکم باشن هم باوجدان.من بهتون افتخار میکنم🙏⚘💐🌹🌻

هرروز یک چیز جدید یاد بگیر . 

ادم گاهی حرصش میگیره دلش میخواد بزنه طرفو شقه اش کنه. اماهمینکه فهمیدی چقدر بیشرفه و سریع دمشو چیدی این ایولا داره

هرروز یک چیز جدید یاد بگیر . 
میدونم‌ میفهممت. توبهترین کارو کردی خانومی.خیلی خانومای قوی و محکمی مثل تو توی جامعه داریم ک هم محکم ...

ممنونم از شما

یکم اعصابم آروم شد،فک میکردم کافی نبوده حرفام درمقابل حرفا و نگاه اون مرد

2706