2733
2734

کافه نوونو ولی گروون کیانپارسه خیابون ۹ غربیه

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاده ساحلی سمت کیانپارس فکر کنم کافه باشه البته کافه قلیون زیاد هست ولی اونجاها مثل لشکر اباد خانوما نمیرن 

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
2731
2738
جایی نرفتم اهوازم حوصله ام سررفته دلم پوسید فردا برمیگردم اصفهان 

خودت اهوازی هستی؟

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

لباس بپوش برو بازار حمید 😁البته جدی میگم واقعا اونجا قیمتا عالیه و مردم رو هم میبینی بعد برو پاکستانیا و امام و ۳۰ متری