2726
عنوان

خیلی برای خواهرم غصه میخورم ، چند شبه که اصلن خوابم نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 80 پست
نمیدونم ولی تازه داشت زندگیش روال پیدا میکرد دوتا بچه هاش بزرگ شده بودن که دوباره باردار شد ، از هم ...

بعد دوتا بچه ادم به کمک نیاز نداره خیالت راحت

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
آره دیگه حالا از این طلبکاره

غلط کرده موقعی که آمپر چسبونده بوده باید فکر اینجام میکرد ی راه جلوگیری سفت و سخت رو انتخاب میکرد زن بیچاره که بچه رو از خونه پدرو مادرش نمیاره طرف حالشو کرده الآنم طلبکاره عجب ادمیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا باید شوهره از ک*اندوم استفاده میکرد اگر خیلی رو تعداد بچه حساس بوده

دوما اصلا شما نگو سقط کنه گناه

سوما تا خدا نخواد برگی از درخت نمیوفته خدا خواسته که بهش داده وگرنه نمیشد من بعد ۷سال با هزار التماس بخدا باردار شدم مگر الکیه؟!

ضمننا این بنده خدا سقط کنه حامی نداره قراره ی مدت طولانی بیفته تو رختخواب و خونریزی ووو شایدم هرکار کرد سقط نشد اومدیم سقط کرد مشکل براش پیش اومد همین شوهر پسش میزنه همینجور ک الان حامیش نیست...

هر سقط معادل ۱۰تا رایمانِ اسیبش زیاده..

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2728
ولله تو این شرایط مزخرفی که ما داریم آینده نامعلوم مشکلات اقتصادی و مشکلات روحی و عدم حقوق اولیه زند ...

اگر نمی خواست که نمی داد بچه که خودش نمیاد آفریده میشه خلق میشه 

خدایا شکرت 
آره حتما لوله هاشو میبنده

عزیزم این تاپیکو به شوهرخواهرت نشون بده با این فحشایی که خورده مسئولیت همه چیزو گردن میگیره😂😂😂😂

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
اما اگه این بچه به دنیا بیاد فردا یه چی بشه شوهره میگه من که گفتم بچه رو سقط کن 

بگه مگه هر حرفی که شوهره گفت باید انجام بشه ی موجود بی دفاع رو باید بکشه که شاید در آینده ی چیزی بشه عزیزم 

اولا باید شوهره از ک*اندوم استفاده میکرد اگر خیلی رو تعداد بچه حساس بوده دوما اصلا شما نگو سقط کنه ...

والا من ۳ بار سقط کردم فقط یکشب در حد پریود شدید خونریزیه و ادم اذیته. بعدش دیگه مشکلی نداره که بیفته تو رخت خواب

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
بگه مگه هر حرفی که شوهره گفت باید انجام بشه ی موجود بی دفاع رو باید بکشه که شاید در آینده ی چیزی بشه ...

منم با سقط مخالفم مردا حالیشون نیست که زنا چه عذابی میکشن ولی همیشه طلبکارن

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2706