2733
2734
عنوان

مرد کم پول

108 بازدید | 11 پست

سلام دوستان دارم دیوونه میشم هیچ راهی غیراز خودکشی دیگه ندارم.از روز اولی که شوهرم اومد خواستگاری گفت من تازه مغازه زدم.منم چون خودش پسر خوبی بود وسالم بود زنش شدم.طلا معمولی .لباس معمولی.هنوز بعد از ۹سال همونه.همه طلاهامو فروخت. حاضر نیست شغلشو عوض کنه تادرآمد بهتری داشته باشیم.حاضر نیست پول یه مشاوره بده.

اصلا حاضر نیست پول یه آرایشگاه بده.پول یه لباس مجلسی.پول یه لوازم آرایش.همه غقده وحسرت شده تو وجودم.عصبی شدم.بابچه هام بد رفتار میکنم.واسه بچه هام هم نمیتونم طلاق بگیرم.تورو خدا بگین چیکار کنم

عزیزم شوهر منم کم پوله ولی تو خیلی چیزا قناعت میکنیم.هرماهی هم مقداری بهم پول میده  ک چیزایی ک لازم دارم بخرم.بااین حال منم سعی میکنم کمتر خرج کنم.باهاش صحبت کن بگو ک واقعا ناامید شدی از زندگیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم شوهر منم کم پوله ولی تو خیلی چیزا قناعت میکنیم.هرماهی هم مقداری بهم پول میده  ک چیزایی ک ...

صحبت کردم خیلی خودخواهه.میگه توزندگیت هیچی کم نداری در صورتی که من خیلی کم خرجم چند سال یه لباس رو‌میپوشم

آره تمام طلاق ها به خاطر همین بی پولیه چه میشود کرد باید از اول انتخابتو درست انتخاب میکردی بچه داری ...

باهاش حرف میزنم فایده نداره حاضر نیست بیشتر تلاش کنه واسه زندگیش همش حرف از آخرت میزنه 

2738
عزیزم شوهر منم کم پوله ولی تو خیلی چیزا قناعت میکنیم.هرماهی هم مقداری بهم پول میده  ک چیزایی ک ...

😂😂😂😂 هی روزگار چی بگم که ۸۶ درصد اختلافات زناشویی سر پوله😐😐😐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😎😎😎😶

باهاش حرف میزنم فایده نداره حاضر نیست بیشتر تلاش کنه واسه زندگیش همش حرف از آخرت میزنه 

خواهر بیا کنار ما بشین الان اکثرا بی پولن 

اکثرا وقتی تازه داماد بودن قول های آنچنانی دادن 

وعده های دروغی دادن هیچ عملم نکردن😁😁😁

خواهر بیا کنار ما بشین الان اکثرا بی پولن  اکثرا وقتی تازه داماد بودن قول های آنچنانی دادن&nbs ...

آخه بخدا همه اطرافیانم‌فقط میگن‌پول نداریم همیشه لباس آنچنانی.ماشین‌خوب.خونه‌میخرن.مسافرت میرن.هر مجلسی هست لباس خوب میپوشم.طلا میخرم پس اینا از کجا میارن

من این چیزها رو که میبینم اتیشی میشم میگم‌پس مگه من دل ندارم ازروز اول فقط شوهرم میگه ندارم توهم صبرکن خدا بهمون بده