2726
عنوان

این لباس عروس خوشگله؟لطفا همتووون نظر بدین +عکس📷

| مشاهده متن کامل بحث + 26378 بازدید | 189 پست
ببین درست حرف بزن 

خخخ وقتی میگی خاص باشه یعنی همه پشت کوهی فقط شما خاصا خوب

اتفاقا چیزی ک اکثریت بپوشه شک نکن خوشگله

البته ببخشی ممکنه مغرور نباشی

ولی چون دیدم تو اطر افیان گفتم

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
همچین آدمهای مغرورن بعد میخان خاص باشن بدترین لباساو تنشون میکنن

واقعا خجالت نمیکشی 

تا ته تاپیک رو نخوندی فقط بلدی تند تند فحش بدی ؟

من مدل لباسمو فرستادم مردم تعریف کردن

دلم نمیخواد عکس خودمو بفرستم مگه کمبود دارم خودمو ثابت کنم؟

این لباس عروس همه جا مدلش پره بهش گفتم یه جوری خاص باش 

من اینکارو کردم خوشحالم

برات متاسفم واقعا متاسفم معلوم نبثیست کی اینجوری اذیتت کرده جوابمو اینجوری میدی

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه باشه اصلا متوجه نشدی چی میگم الکی حرف میزنی  برو خدا خیرت بده

خدا شما هم خیربده🤭🤗😘

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
واقعا خجالت نمیکشی  تا ته تاپیک رو نخوندی فقط بلدی تند تند فحش بدی ؟ من مدل لباسمو فرستادم مر ...

ببخشی😘

2728
خخخ وقتی میگی خاص باشه یعنی همه پشت کوهی فقط شما خاصا خوب اتفاقا چیزی ک اکثریت بپوشه شک نکن خوشگله ...

اره مانتو جلو باز ۱۵ تومنی رم همه میپوشن

من نگفتم پشت کوهی این تفکر مضخرف خودته

الان شاین هم انقدر پوشیدن دیگه به چشم نمیاد 

من خودم لباسی پوشیدم‌کهذکسی نپوشیده بود چون پس فردا عروس هایی که با من عروسی کردن لباسم فرق داشته باشه 

همیشه همین بودم نخواستم تقلید کنم 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
واقعا خجالت نمیکشی  تا ته تاپیک رو نخوندی فقط بلدی تند تند فحش بدی ؟ من مدل لباسمو فرستادم مر ...

بزا برم ببینم لباستو

ن بخدا اذیت نکردن

ولی دیدم تو اطرافیان

ببخشی😘

نه نمیبخشم 

من ادمیم با همه خوب رفتار میکنم حتی اگه توهین کنن

اما تو راحت هرچی از دهنت دراومد گفتی 

بزا برم ببینم لباستو ن بخدا اذیت نکردن ولی دیدم تو اطرافیان

اطرافیانت رو دیدی دلیل نداره به من توهین کنی 

مگه تو منو از نزدیک دیدی؟

مگه میدونی من ادم مغرورم یا پز میدم ؟!

نه نمیبخشم  من ادمیم با همه خوب رفتار میکنم حتی اگه توهین کنن اما تو راحت هرچی از دهنت دراومد ...

گفتم مغروری

نبخش🤣

از این همه میپوشن وفلان بدم میاد

اطرافیانت رو دیدی دلیل نداره به من توهین کنی  مگه تو منو از نزدیک دیدی؟ مگه میدونی من ادم مغر ...

من نگفتم پز میدی 

گفتم مغروری

پز نه چون اینجا کسی شما رو نمیشناسه ک بخوای پز بدی

من نگفتم پز میدی  گفتم مغروری پز نه چون اینجا کسی شما رو نمیشناسه ک بخوای پز بدی

خوب وقتی منو نمیشناسی واسه چی میگی مغرور ؟!

من از ادمایی که ندونسته قضاوت میکنن متنفرم!

عکسش هست پاک نکردم برو ببین یه خرده غرور منو ببینی!

اره مانتو جلو باز ۱۵ تومنی رم همه میپوشن من نگفتم پشت کوهی این تفکر مضخرف خودته الان شاین هم انقدر ...

من اصلا مانتوجلو باز ندارم 😊چون معذبم میشم

دیگه الان جوراب هم 15تومن نمیدن

من اصلا مانتوجلو باز ندارم 😊چون معذبم میشم دیگه الان جوراب هم 15تومن نمیدن

اصلا فهمیدی منظورمو؟😂

هیچی حله فهمیدم‌ مشکل کجا بود

اره مانتو جلو باز ۱۵ تومنی رم همه میپوشن من نگفتم پشت کوهی این تفکر مضخرف خودته الان شاین هم انقدر ...

ببین هزارتا حرف زدی ک برازنده خودته من یه کلمه گفتم مغروری ولی الان میگم بی اخلاقم هستی🤭🤗

2706