2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ۶ سال داشتم خرگوشم بچه هاشو بدنیا اورد بعد مرد 😞یکی از بچه هاش بزرگ کردیم باز بعد ازدواجم دادیم به یه نفر

میشه برام یه دونه صلوات بفرستی !؟ان شا الله حاجت روایی خودت 🌱

یبار خرگوش خواهرزادمو بغل کردم نوازشش کردم گَرم شد شاشید روم،بزرگم شده بود اذیت میکرد فروختنش،همه چی رو میجوید خراب میکرد،اهل خونه رو گاز میگرفت فرار میکرد،میومد سر سفره کله شو میکرد تو لیوان خواهرزادم آب میخورد...

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

باید بهش یاد بدی. چند جور بازی هست، باید امتحان کنی چند روز تا چند هفته ببینی کدوما روُ بازی می کنه. مثلن یکیش این که بعضی از خرگوش ها خوششون میاد اسباب بازی پرتاب کنن یا جا به جا کنن. اسباب بازی هاشوُ پخش کن، هر کدوم پرتاب یا کرد جابه جا می کرد برگردوندن سر جاش. برعکسش هم میشع که تو جابه جا کنی اون برگردونه. خرگوش من یه صدف داشت اصرار داشت حتمن یه جای خاصی باشع. من هی جاشوُ عوض می کردم، اونم هی برمی گردوند سر جاش. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738
یبار خرگوش خواهرزادمو بغل کردم نوازشش کردم گَرم شد شاشید روم،بزرگم شده بود اذیت میکرد فروختنش،همه چی ...

چ جیگری بوده اون

از ذهن تا دهن فقط یک نقطه فاصله است..... تا ذهنت رو باز نکردی دهنت رو باز نکن...

من دارم 

والا باهاش بازی نمیکنم مگه باید بازی کرد ؟ 

خرگوشم  لوپه  ۱۸۰ خریدمش

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
چ جیگری بوده اون

😂تازه میرفت دستاشو میذاشت رو پله آشپزخونه خودشو دراز میکرد وامیستاد تو آشپزخونه رو نگاه میکرد که خواهرم بهش نون و پنیر بده،دامادمون هرروز با یه شاخه درخت کوچیک میومد خونه،برگاشو میکندن میدادن خرگوشه بخوره،بعضی وقتا گوشه اتاق پشگل میکرد مجبور بودن با جارو برقی جمع کنن،اصن یک دردسری شده بود.

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.