2733
2734
عنوان

خانما من چیکار کنم همش گشنم میشه

555 بازدید | 52 پست

همش ضعف میکنم..بیحال میشم..

ی چیزی میخورم به ی ساعت نکشیده دوباره ضعف میکنم..مخصوصا وفتی بچه زیاد تکون میخوره من قشنگ میمیرم از گشنگی..از ی طرفم دکترم گفته نباید وزنم بره بالا اخه با این وضع چیکار کنم؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طبیعیه خب 

یکیم احتمال زیاد بخاطر مولتی ویتامینی هست ک میخوری افزایش اشتها میده

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2738

منم تو حاملگیم همین بودم استراحتم بودم دکتر هی میگفت وزنت نره بالا

میوه میخوردم شیر با بیسکوییت ساقه طلایی

تازه تو ماه هشتم اسباب کشی هم داشتم یه روز قبلش رفتم پیش دکتر بعد یه هفته باز رفتم گفت این هفته خوبی 

گفتم اسباب کشی داشتیم 😁 گفت همش برو اسباب کشی وزنت نره بالا😂

گروه نارنجی  وزن اولیه 70  🍁 هدف اول 65 🍁وزن هدف 58

یه طوری که انگار از صبح تا شب چیزی نخوردی

میفهممت

منم این حالتو دارم ، وزنمم رفته بالا، جدیدا با خودم کلنجار میرم نه این فقط یه حس پوچه ، تو اصلا گرسنه نیستی 

و با بدبختی میخوابم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706